Головна Новини Грузія стає одним з головних експортерів вживаних авто в Україні

Грузія стає одним з головних експортерів вживаних авто в Україні

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Грузія несподівано перетворюється на одного з основних постачальників вживаних авто в Україну. Вже зараз експорт автомобілів з цієї республіки наблизився до тисячі автівок у місяць. Про це повідомляє ТСН.

Грузія починається з кави – на борту літака. Поки що в цю країну можна потрапити лише повітряним транспортом. За 2 години мандрівки з’являються оспівані Тарасом гори, кригою окуті.

Переліт до Грузії – 1875 гривень, таксі з Тбіліcького аеропорту до містечка Руставі – 250 гривень. 3 годин мандрівки і ось воно – автомобільне поле. У Руставі – найбільший авторинок на всьому Кавказі. На цьому базарі кілька тисяч автомобілів і за статистикою щонайменше кожна п’ята автівка поїде в Україну.

Чому українці так далеко їдуть за своєю ластівочкою – стає зрозуміло одразу, варто лише глянути на ціни. Вони значно нижчі від українських. Грузини вже двадцять років купують авто зі Сполучених Штатів після ДТП, ремонтують їх і продають на десяток країн. Найбільше купують з Азербайджану, України, Вірменії, Казахстану, Таджикистану і навіть Ірану.

На найбільшому авторинку Кавказу вражає безліч написів українською. Тут навіть є ресторан та готель “Україночка”. Виявляється цей авторинок – чи не найбільша українська інвестиція в економіку Грузії. Спочатку планували побудувати щось подібне в Україні, але тоді, та й зараз, українське законодавство виявилося не таким привабливим. Директор авторинку Євген Устинов теж з України, приїхав сюди попрацювати на 6 місяців, а залишився на 11 років. Каже: йому подобається Грузія відсутністю корупції та ліберальним законодавством.

Ще новини