Головна Енергетика Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва відвідала наше місто

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва відвідала наше місто

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Вчора, 6 травня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у складі делегації, до якої увійшли  депутати Антон Табунщик, Юрій Крет, Людмила Самчинська, відвідала Южно-Українську АЕС. Також голова Миколаївської облради зустрілась та поспілкувалась с мешканцями міста Южноукраїнськ та головою Миколаївського обласного комітету профспілки енергетики та електротехнічної промисловості України Міроновою Вірою Андріївною, ще гості відвідали пгт Константинівка.

Під час перебування делегації на енергокомплексі, депутати обласної ради обговорили з Генеральним директором ВП ЮУАЕС Володимиром Лісніченком плани про добудову Ташлицької ГАЕС, що реалізується з 2001 року. Завдання станції – стабілізація роботи енергосистеми, якій вкрай необхідні маневрові потужності. Більшу частину закумульованого обсягу води планується використовувати для забезпечення водопостачання потерпаючій від змін клімату Миколаївщині.

Гості з області подивились на робочі процеси на будмайданчику бризкальних басейнів, які споруджуються ПрАТ «Юженергобуд»у рамках реалізації проєкту реконструкції техводопостачання ЮУАЕС. На даний час триває добудова гідроагрегату №3. 

В минулому місяці, з метою вивчення пропозицій громадськості, було розпочато обговорення Звіту з Оцінки впливу на довкілля добудови Ташлицької ГАЕС. Для вивчення цього питання в облраді також планується створити робочу групу до складу якої включать представників комісії обласної ради з питань екології, спеціалістів ЮУАЕС, представників громадськості та Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів.

Також на нараді говорили про заборгованість КП ТВКГ перед Южно-Українським енергокомплексом за послуги з тепловодопостачання та водовідведення.

Під час відвідування міста голова Миколаївської обласної ради, депутати облради та голова обласного комітету профспілки енергетики  Віра Міронова зустрілися з мешканцями міста на площі біля Будинку Культури “Енергетик”. Темою зустрічі було ганебне явище непогашення людям витрат на лікування COVID-19. Люди жалілися, що мали оплатити лікування особисто, що повністю суперечить закону.

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва: «Ми подамо заяви в НСЗУ щодо проведення аудиту лікарні та з’ясування, як були використані кошти, що надходять з Національної служби здоров’я для лікування хворих на коронавірус»

Також южноукраїнці звернулися до гостей з проханням розібратися в питаннях освітлення міста та ремонту доріг. Всі пропозиції та зауваження депутати занотували та обіцяли розглянути.

Потім делегація, на чолі з головою Миколаївської обласної ради, на власні очі переконалось в занедбаному стані амбулаторі в пгт Константинівка, яка потребує на ремонт, особливо після пожежі. Від громади було передано просьбу знайти можливість для цього, хоча, зрозумыло, що це не просте питання, адже бюджет на рік вже затверджено.  

Своїми враженнями з ЮжБуд_News поділилась голова Миколаївського обласного комітету профспілки енергетики Віра Андріїна:

 «Зустріч була продуктивною, Ганна Замазєєва з великою увагою вислухала містян та відреагувала на всі болючі питання, що підіймала громада, особливо, що до зауважень про лікування від коронавірусу власним коштом. Маємо надію на подальші дії наших очільників за для розв’язання цих проблем».

Редакція ЮжБуд_News буде слідкувати та повідомляти своїм читачам, як просувається вирішення зазначених питань.

Джерело: Офіційний сайт Южно-Українського енергокомплексу

Ще новини