Головна Місто Глава ОСББ “Шоколадка 8” дякує  ПрАТ «Юженергобуд» за допомогу – фото

Глава ОСББ “Шоколадка 8” дякує  ПрАТ «Юженергобуд» за допомогу – фото

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Шоколадка 8», Надія Василівна Аксьонова звернулася в «Юженергобуд» з проханням надати необхідні для ремонту фасадів матеріали.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
звернення голови ОСББ до генерального директору ПрАТ “Юженергобуд”

Будинок за адресою б-р Цвіточний,8 невеличкий, у ньому проживають багато пенсіонерів з маленькими пенсіями. Таким чином внески ОСББ також невеликі. В той же час будинок потребує негайних ремонтних робіт, адже здана будівля у 1985 році і жодного серйозного ремонту з того часу у будинку не проводилося.

Отримавши звернення, Юженергобуд надав допомогу об’єднанню співвласників будинку.

Надія Васильївна поділилася емоціями від отримання необхідних для ремонту матеріалів від ПрАТ Юженергобуд:

Передача від КП ЖЕО в ОСББ “Шоколадка 8” відбулася в кінці жовтня 2020 року. Запрацювало нове ОСББ з листопада 2020 року. Багато проблем тоді відразу звалилося на мешканців будинку.

Зібралося правління, яке побудувало плани на майбутнє. Однією з пропозицій було звернутися до міських депутатів та організації Юженергобут, яка відгукувалася на прохання і надавало благодійну допомогу створеним в місті ОСББ, і не тільки.

Надій у мене було дуже мало, тому що давно минули вибори й все-таки мені було потрібно виконати рішення правління ОСББ. На початку квітня, я поїхала на прийом до директора ПрАТ “Юженергобут” Литвиненко Дмитру Анатолійовичу. Мене дуже доброзичливо прийняли, спокійно вислухали всі мої аргументи. Дмитро Анатолійович “золотих гір” не обіцяв, але пообіцяв по можливості допомогти.

І ось, ми не повірили своєму щастю! 06.05. 2021 року Юженергобут надав нашого будинку благодійну допомогу, у вигляді будівельного матеріалу.

Хочу від щирого серця подякувати директору компанії “Юженергобут” Литвиненко Дмитра Анатолійовича і всьому колективу, а також депутату Денису Кравченку і висловити подяку за чуйність і допомогу.

Захоплює Ваша відповідальність і оперативність! Красно дякую! Подальших успіхів і процвітання, досягнення бажаних результатів.

Також ЮжБуд_News поспілкувалися з членом правління співвласників багатоквартирного будинку «Шоколадка 8», пенсіонеркою Наумчак Світланою Григорівною:

ЮжБуд_News: які роботи плануєте зараз?

Наумчак С.Г.: Спершу хочемо зробити ремонт фасадів парадних, щоб будинок мав охайний вигляд, а взагалі планів дуже багато, але це  будинок на два під’їзди, внесків замало і грошей на наші потреби не вистачає.

ЮжБуд_News: Але с чогось треба починати…

Наумчак С.Г.: Так! І тут допомога «Юженергобуд» стала дуже вчасною. Такі речі надихають та дарують віру, що ми, по трохи, зможемо впоратися з усіма задачами.

Член правління: Світлана Григорівна

Редакція зазначає, що допомога змогла відбутись завдяки депутату міста Южноукраїнська Денису Кравченку та генеральному директору ПрАТ «Юженергобуд» Литвиненко Д.А.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
депутат Денис Кравченко, голова правління Аксьонова Н.В. та члени правління співвласників багатоквартирного будинку

Читайте також:

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито