Головна Безпека Харчування замінили, на черзі дизайн шкільних їдалень. Термін невідомий…

Харчування замінили, на черзі дизайн шкільних їдалень. Термін невідомий…

Автор ЮжБудНьюз
Шкільна столова Южноукраїнська

Їдальні в українських школах будуть проектувати за новими правилами. У Міністерстві розвитку громад та територій створили спеціальний посібник, в якому затвердили єдиний дизайн інтер’єру їдалень. Посібник опублікував Мінрегіон.

Фото: Мінрегіон

Розроблено два варіанти дизайну – дешевший і дорожчий, школи зобов’язані вибрати один з них під час модернізації.

Фото: Мінрегіон

Рекомендації є актуальними не тільки для звичайних шкіл, а й для навчальних закладів, на базі яких організація гарячого харчування неможлива.

– Цьогоріч на модернізацію харчоблоків виділена окрема субвенція у розмірі 1,5 млрд грн. Ми дуже хочемо, аби якомога більше громад отримали кошти на оновлення харчових блоків та їдалень, — сказав заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Варіанти дизайну

У посібнику пропонують два варіанти: більш універсальний та дешевий, а також дорожчий та складніший.

Простий варіант

У цьому дизайні пропонують зробити підвісну стелю типу “Армстронг”. Також зазначається, що стіни та колони можна пофарбувати акриловою однотонною фарбою, а для захисту від сонця на вікнах повісити жалюзі. Також будуть: меблі з ДСП на металевому каркасі, підвісні світильники та накладні умивальники. Підлога – Плитка 60*60.

Варіант № 1 дизайну шкільної їдальні. Фото: Мінрегіон
Фото: Мінрегіон

Складний варіант   

У цьому варіанті дизайну окрім фарби, на стінах з’явиться індивідуальний графічний малюнок. До того ж на колонах розмістять дерев’яні панелі. Меблі будуть однотонні, з екологічних матеріалів, а замість жалюзі на вікна повісять рулонні штори. Підлога – наливна бетонна.

Варіант № 2 дизайну шкільної їдальні. Фото: Мінрегіон
Фото: Мінрегіон

Телеканал Київ

Як виглядатимуть їдальні для учнів – дивіться у сюжеті.

Ще новини