Головна СаморозвитокМистецтво Фільми з глибоким змістом, які змусять задуматися – відео

Фільми з глибоким змістом, які змусять задуматися – відео

Автор ЮжБудНьюз

«Зелена миля», 1999

У в’язницю «Холодна гора» привозять величезного чорношкірого Джона Коффі, звинуваченого в жахливому злочині. Цей неосяжний гігант був знайдений з трупами двох дівчаток-близнят на руках. Спокійний і розважливий керівник в’язниці Пол Еджкомб відноситься до нового ув’язненого з побоюванням і недовірою, однак, дізнавшись його ближче, він розуміє, що сталася фатальна помилка …

«Платформа», 2019

Ґорен погоджується на участь в якомусь експерименті і незабаром приходить до тями в майже порожній кімнаті рівня 48, де є великі прямокутні отвори в підлозі і стелі. На кожному рівні знаходяться двоє осіб, а скільки всього рівнів – невідомо. Поверхи пов’язує загальний колодязь, за яким раз в день опускається платформа з їжею, і чим нижче знаходяться люди, тим менше у них шансів поїсти. Щомісяця відбувається рокіровка, і мешканці верхніх рівнів можуть виявитися в самому низу, і навпаки. Оскільки дозволялося взяти з собою один предмет, Ґорен вибрав томик «Дон Кіхота», а його сусід прихопив великий самозагострювальний ніж.

«Куди приводять мрії», 1998.

Кріс Нільсен, люблячий чоловік і зразковий сім’янин, гине в автокатастрофі і опиняється в раю. Там на нього чекає зустріч з новим другом – ангелом Альбертом, який познайомить його з прекрасним світом, де можна ходити по воді і літати над райськими кущами. Як би не було чудово на небі, Кріс не може забути свою дружину Енні, яка страждає після його смерті. Її відчай доходить до межі, і вона здійснює самогубство, через що відправляється в пекло. Але Кріс не може змиритися з тим, що вони не можуть бути разом. Він відправляється в відчайдушний і небезпечну подорож, щоб знайти свою дружину і забрати її з собою.

 «Фонтан», 2006

Дружина Томаса невиліковно хвора на рак і прикута до лікарняного ліжка. Лікар Томас Крео знайшов надію в пошуках таємничого Дерева життя, що росте в Центральній Африці. Доживаючи останні дні життя, Ізабелла пише роман, в якому описує свою хворобу як безжального інквізитора, який поневолює Іспанію. У цій книзі вона королева, а її чоловік – шляхетний лицар-конкістадор. Вона посилає його знайти порятунок для потопаючої в крові Іспанії, поки інквізитор не дістався до самої королеви. Спочатку лицар намагається вбити інквізитора, а в цей же час в реальному житті лікар намагається побороти рак.

У книзі Ізабеллі вдається переконати чоловіка і направити на вірний шлях – шлях до Дерева Життя, яке принесе порятунок їхнього кохання. У реальному житті вона не встигає дописати роман і залишає цей обов’язок Томасу. Його мучать сни, в яких йому належить розібратися, щоб виконати останнє прохання дружини і дописати книгу.

«Транс», 2013

Співробітник аукціонного дому Саймон укладає угоду з ватажком небезпечної банди Нью-Йорка. Він допомагає їм вкрасти цінну картину. Але під час пограбування його партнери вирішують позбутися від нього, напавши ззаду. Але вони прорахувалися, адже він надійно заховав картину, а їм дісталася лише її рама. Справа ускладнюється тим, що від важкого удару він втратив пам’ять і тепер сам не може згадати, де схованка.

Ватажок банди відправляє його до психотерапевта, щоб та за допомогою гіпнозу відновила його пам’ять і знайшла картину. Але з кожним разом їх сеанси стають все більш небезпечними, адже Саймон починає не тільки згадувати, а й мріяти наяву, що призведе і його, і всіх учасників змови до несподіваних і небезпечних наслідків.

«Інша земля», 2011

У всесвіті виявлена планета-близнюк Землі, де побудовані ідентичні нашій планеті міста і живуть такі ж люди. Але як тільки зроблено це дивовижне відкриття, долі людей на різних планетах починають відрізнятися … У ніч відкриття Землі-2 Рода врізається на своєму автомобілі в машину композитора Джона, після чого гине вся його сім’я. Дівчина потрапляє до в’язниці на чотири роки, але її все одно не покидає відчуття провини. Вийшовши на свободу, вона намагається спокутувати свій гріх перед композитором…

«Ігри розуму», 2001

Джон Форбс Неш – геніальний математик, він з успіхом закінчує Прінстон і продовжує кар’єру в сфері математики та інформаційних технологій. В університеті, де він викладає, він знайомиться з чарівною Алісією, яка незабаром стає його дружиною. До нього в університет одного разу приходить дивний чоловік на ім’я Парчер і пропонує Нешу співпрацювати з ЦРУ і виконати свій обов’язок перед суспільством в боротьбі з ворогами США. Неш погоджується і починає аналізувати якусь інформацію на предмет знаходження в ній секретних даних. Однак дуже скоро стає ясно, що цей агент ЦРУ не такий простий, як здається. Та й чи існує він взагалі, цей таємничий Парчер?…

«1 + 1» / «Недоторканні», 2011

Що змушує багато про що задуматися драма. Філіп – аристократ, який став паралізованим в результаті нещасного випадку, – шукає собі помічника з функціями доглядальниці. Йому не просто потрібна людина, яка стала б його руками і ногами – йому необхідний той, кому можна довіряти. У своєму особняку Філіп проводить ретельний відбір кандидатів, але на подив оточуючих робота дістається тому, хто, здавалося б, найменше для неї підходить – чорношкірому хлопцеві, що виріс на околицях і тільки що звільнився з в’язниці. Що спільного може бути у багатого паралітика і необтесаного вуличного мужлана? Правильно, нічого. Але, можливо, в цьому і суть?

Приємного перегляду!

Ще новини