Головна Місто Фантастичні фільми, які варто подивитися

Фантастичні фільми, які варто подивитися

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Під час карантину або вихідних не кожен з нас має у своєму розпорядженні достатню кількість часу, щоб шукати в інтернеті який подивитися хороший фільм, а тим більше вибрати жанр. Южбудньюз підготував для любителів фантастики, добір найкращих фантастичних фільмів XXI століття.

Фантастичні фільми — це такий жанр кінематографа, який дозволяє глядачеві побачити зараз своїми очима те, що колись може статися. Це найкраще машина часу, яка дозволить подорожувати в часі та управляти іншим розумом. Картини можуть бути різні: розважальні, соціальні, філософські, детективи, трилери, фільм жахів, наукові, класичні — в залежності від сюжету фільму. Але, усі вони несуть  сенс та чомусь навчають нас.

Кімната бажань (2019 рік)

Рейтинг IMDb: 6; Кинопоиск: 6,1

Сюжет: Молода пара Кейт і Метт перебралися з густонаселеного Нью-Йорка в самотній будиночок. Місцеві жителі радо їх зустріли, але попередили про історію будинку – його попередні власники були вбиті. “Будинок на крові” – такі заголовки знайшов Метт у місцевих ЗМІ. Це не вселяє оптимізму, звичайно ж. Але після першого часу проживання нічого дивного не відбулося. Пара дуже сильно мріє про дитину, але дві попередні вагітності Кейт закінчилися викиднями. Вони не збираються здаватися, але надії мало. І все ж їх будинок не такий простий, як здавалося спочатку. Метт знайшов дивну замуровану кімнату. Вона виконує будь-які матеріальні бажання. Пляшка віскі, коштовності, оригінал Ван Гога, мільйон доларів – що завгодно. Коли вони награлися, Кейт вирішила попросити те, чого вона хоче найбільше – дитини. Тільки те, що створено в кімнаті, не має права залишати будинок.

Аквамен (2018 рік)

Рейтинг IMDb: 8; Кинопоиск: 8,1

Сюжет: Дії картини розгортатимуться не лише на землі або в повітрі, а й у воді. Головний герой фільму – Аквамен, він же Артур Каррі (Джейсон Момоа). Ще дитиною він усвідомив свою силу, адже міг довго перебувати під водою, швидко плавати і розумів усіх морських мешканців. Його мати Атланна перед смертю відкрила синові таємницю: вона – королева Атлантиди, яку вигнали на сушу. Це і пояснює його неймовірні здібності.

Пастка часу (2017 рік)

Рейтинг IMDb: 6,4; Кинопоиск: 6,6

Сюжет: Містер Хупер — викладач археології, який зникає при таємничих обставинах. Він відправився досліджувати печери Техасу і вже кілька днів від нього немає ніяких новин. Кілька студентів наважуються зробити все можливе, щоб знайти його або хоча б якісь сліди. Їм належить виконати дуже складну роботу, оскільки ніхто з них ніколи не досліджував печери, але, на щастя, у них є необхідні знання і навички. Вони просуваються вглиб, сподіваючись знайти викладача, а заодно і перевірити на справжність давню легенду, згідно якої в надрах печер прихований фонтан молодості. Однак замість містера Хупера і джерела, хлопці знаходять щось дуже дивне, що занурює їх у пастку часу.

Шалений Макс: Дорога гніву (2015 рік)

Рейтинг IMDb: 8,1; Кинопоиск: 7,8

Сюжет: Після помсти за смерть дружини і сина головний герой, Макс Рокотанскі, залишає ряди “Основного силового патруля” і перебирається подалі від людей. Поки світ повільно падає від наслідків нафтової кризи та глобальної війни, Максу належить навчитись, як вижити в пустелі. Але навіть і там він знаходить неприємності: тепер йому належить протистояти жорстоким, безжалісним воїнами, не маючи нічого крім машини “Перехоплювач”.

Ефект метелика (2003 рік)

Рейтинг IMDb: 7,6; Кинопоиск: 8,1

 Хлопчик Еван перейняв від свого навіженого батька, нині замкнутого в будинку для божевільних, дивну хворобу – він не пам’ятає деяких епізодів свого життя, причому в ці моменти відбувалися досить дивні, а то і жахливі, події. Змужнівши і поступивши в коледж, Еван робить дивне відкриття. Читаючи щоденники, які він писав в дитинстві за порадою лікаря, Еван може повертатися в дитинство і своїми діями змінювати майбутнє.

Еван вирішує виправити те, що відбувалося у минулому. Він починає робити цілеспрямовані подорожі в минуле, і там він знаходить тіло дитини, але мислить, як уже дорослий Еван. Він намагається переписати історію й уберегти своїх друзів і улюблену від тих жахливих подій, що сталися колись, і викликаних ними тяжких наслідків.

“Ефект метелика” дає лякаючі відповіді на питання: “Що було б, якби людина могла вертатися в минуле і змінювати що-небудь в історії свого життя?”

Пробудження (2016 рік)

Рейтинг IMDb: 7,0; Кинопоиск: 7,1

Сюжет: Космічний корабель з тисячами пасажирів вирушив у далеку подорож. Головна мета – знайти планету, яка стане для мандрівників новим домом. Пережити довгий шлях можливо тільки в стані повного анабіозу, але через збій в роботі бортового комп’ютера один з пасажирів, молодий чоловік на ім’я Джим, прокидається. Розуміючи, що до пункту призначення він не долетить (до кінця подорожі – 90 років), він вибирає найпривабливішу пасажирку і виводить її зі сну. Обуренню дівчини немає меж, але перед обличчям небезпек, герої змушені шукати спільну мову.

Аватар (2009 рік)

Рейтинг IMDb: 7,8; Кинопоиск: 7,9

Сюжет: Колишній піхотинець, який став інвалідом, в слідстві отриманої травми. Солдат приречений на довічне пересування в інвалідному кріслі. Доля героя не закінчила на цьому свої пригоди. Незабаром після травми, Джеймс дізнається про те, що під час пограбування, був убитий його брат-близнюк, який займався науковою діяльністю в сфері генетики. Том Сайлі, незадовго до своєї загибелі, повинен був відправитися на планету Пандора, яка розташовувалася в системі сузір’їв Альфа Центавра.

На долю Джеймса випав унікальний випадок зайняти місце рідного брата і виконати незакінчену їм місію – налагодити відносини між представниками планети Земля і місцевими жителями планети Пандора. Чи вийде у Джеймса впоратися з емоціями і виконати місію так, як цього вимагає від нього корпорація RDA, яку турбує лише добування анобтаніума (виняткового мінералу)? Чи вийде у нашого головного героя умовити представників раси На’ві на переселення з місць, де знаходиться джерело цінної руди? 

Прометей (2012 рік)

Рейтинг IMDb: 7,0; Кинопоиск: 7,0

Сюжет: Група відважних вчених відправляється на пошуки творців нашого світу в найтемніші і потаємні края неосяжного Всесвіту, але замість розгадки таємниці, що цікавить багато століть все людство, команді належить захищати рідну Землю в запеклій і жорстокій битві. 

Злочинець (2016 рік)

Рейтинг IMDb: 8,0; Кинопоиска: 8,0

Сюжет: Агентові ЦРУ Гаррі вдається отримати секретну інформацію, згідно з якою злочинці підірвуть одна з найбільших будівель міста, в результаті чого може загинути велика кількість мирних жителів. Однак, завдяки добре спланованій операції, катастрофу вдалося запобігти, але в перестрілці з терористами Гаррі загинув. Незабаром агентам ЦРУ стає відомо, що бандити знову збираються влаштувати теракт, а інформації про те, як запобігти його, у них занадто мало. Тоді генетики секретної лабораторії спецслужби вирішують пересадити мозок померлого іншій людині, щоб мати можливість отримати всі дані по цій справі. Вибір агентів падає на небезпечного в’язня, засудженого до смертної кари. Чоловікові пропонують привабливу угоду: в обмін на свободу йому проведуть операцію з пересадки мозку, і він повинен буде повідомити всю необхідну інформацію. Так як злочинцеві загрожувала смертна кара, він погодився. Експеримент проходить успішно, але, незважаючи на те, що чоловікові пересадили новий мозок, він як і раніше пам’ятає деякі факти зі свого минулого життя. Як тепер надійде злочинець: допоможе агентам ЦРУ зупинити терористів або ж почне їх шантажувати?

ТИХООКЕАНСЬКИЙ РУБІЖ (2013 рік)

Сюжет: Коли з морських глибин піднялися легіони чудовиськ, відомих як Кайдзу, почалася війна, яка лише за декілька років забрала життя більшої половини населення людства. Для боротьби з прибульцями було розроблено спеціальну зброю: Джегери — величезні роботи, керовані одночасно двома пілотами. Але навіть з їх допомогою захисники людства опиняються на межі поразки. Не маючи іншого вибору, вони звертаються до всіма забутого, але дуже досвідченого пілота і його стажера, які об’єднуються, щоб повести в бій колись легендарного, проте зараз вже застарілого Джегера. Разом вони стають єдиною надією людства, останнім рубежем захисту перед лицем безжалісних Кайдзу.

Приємного перегляду!

Ще новини