Головна Енергетика “Енергоатом” перейшов під управління Кабміну

“Енергоатом” перейшов під управління Кабміну

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

НАЕК “Енергоатом” повідомляє, що низка компаній, зокрема “Енергоатом”, Калуська й Лисичанська ТЕЦ, ТЕЦ-2, приватні акціонерні товариства «Укргідроенерго» і Нижньодністровська ГЕС перейшли під управління Кабінету Міністрів за дорученням Президента.

Нагадаємо, що напередодні Енергоатом було внесено до Переліку єдиних майнових комплексів державних підприємств, функції з управління якими перейшли до Уряду.

20 січня 2021 року Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення про перепідпорядкування державного підприємства НАЕК «Енергоатом». Відтепер функції з управління оператором чотирьох атомних електростанцій України здійснюватиме безпосередньо Уряд.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, рішення ухвалене на виконання доручення Президента України, а також умов Третього енергетичного пакета Європейського Союзу в частині розмежування операторів системи передачі, виробників та постачальників електроенергії.

Нагадаємо, рішення Уряду ухвалене на виконання Указу Президента України №406 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики» від 22 вересня 2020 року. Цим документом Президент України доручив Кабміну розглянути питання вдосконалення управління державним підприємством «НАЕК«Енергоатом», зокрема взяти на себе функції з управління компанією. 

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито