Головна МістоЗаходи Екологічна інспекція підтвердила дотримання природоохоронного законодавства в процесі добудови Ташлицької ГАЕС

Екологічна інспекція підтвердила дотримання природоохоронного законодавства в процесі добудови Ташлицької ГАЕС

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
В Южноукраїнську, 22 грудня 2021 року, відбувся випробувальний пуск III гідроагрегату Ташлицької ГАЕС, що входить до складу Южно-Українського енергокомплексу.

Протягом двох тижнів на ВП ЮУАЕС Державна екологічна інспекція проводила аналіз щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, раціонального використання відтворення та охорони в процесі реалізації проєкту «Завершення будівництва Ташлицької ГАЕС». За результатами роботи посадові особи органу державного нагляду порушень не виявили.

Державні інспектори зазначили: «Реалізація проєкту в частині підвищення нормального підпірного рівня (НПР) Олександрівського водосховища на р. Південний Буг до позначки +20,7 м не впроваджується. Під час візуального огляду Ташлицької ГАЕС та за показниками приладів обліку встановлено, що нормальний підпірний рівень (НПР) Олександрівського водосховища на р. Південний Буг у нижньому б’єфі знаходився на позначці +15,89 м та не перевищує відмітки дозволеного нормального підпірного рівня +16,0 м».

фото: Южно-Українська АЕС

Також зазначили, що водозабірні споруди підприємства облаштовані відповідно до затверджених проєктів зон санітарної охорони, обладнані рибозахисними пристроями, а використання технологічних водойм Южно-Українського енергокомплексу проводиться відповідно до норм і правил експлуатації, визначених технічними проєктами та затверджених у встановленому законодавством порядку.

Джерело: Южно-Українська АЕС

Ще новини