Головна Здоров'я Дуже важлива інформація! Як захистити дітей від поганих онлайн ігр?

Дуже важлива інформація! Як захистити дітей від поганих онлайн ігр?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

НОВИЙ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЧЕЛЕНДЖ В TikTok

Як передає Київська обласна державна адміністрація у м. Боярці в академічному ліцеї «Гармонія», 16 лютого, сталась трагедія. Як стало  відомо, що дівчата подивилися відео в одній із популярних соціальних мереж з закликом спробувати медичний препарат. На перерві учениці придбали в аптеці «Дротаверин» та вжили кожна по 40 таблеток в приміщені школи. Дівчат у непритомному стані знайшли однокласниці, які отримали прощальне повідомлення.

Медики, які прибули на місце події констатували смерть 13-річної дівчини, її 12-річну подругу доправили до медичного закладу. Відомо, що життю другої дівчини нічого не загрожує.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
НОВИЙ НЕБЕЗПЕЧНИЙ челендж В TIK TOK

Як вберегти свою дитину? Як пояснити, що не всі завдання, що дають у мережі, є безпечними? Як навчити відрізняти? Хто має пояснювати дітям правила поведінки в Інтернеті – школа або батьки?

Наразі інтернет проник у наше життя та діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Тому, дуже важливо знати про безпеку у мережі та захистити дітей від подібних челенджів. Поспілкуйтесь зі своїми дітьми про небезпеку, нагадайте про правила користування соціальними мережами та інтернетом.


Чи підходить TikTok дітям?

Дуже популярній в музиці серед молоді став саме TikTok, але багато відео містять нецензурну лексику й сексуалізовані тексти, тому, з огляду на вік, дітям не бажано використовувати додаток самостійно. Зараз розробники створили окремий розділ у додатку TikTok для дітей віком до 13 років. На цьому порталі доступ тільки до перевірених, цензурних відео. Також, вони не можуть самі коментувати, шукати чи викладати власні відео. Однак, щоб оминути цей розділ, достатньо лише вказати правильну дату народження.

Користуйтесь TikTok разом із дітьми

Якщо бажаєте захистити свою дитину від підозрілого контенту, тоді радимо дивитиметеся та створювати відео чи фото разом.Також можна слідкувати за активністю вашої дитини. Як наголошують організатори TikTok бажано фільтрувати контент та рекомендовано моніторити обліковий запис дітей віком до 13 років. Батьки старших дітей, які є стійкішими щодо моніторингу, можна поцікавитись про улюблені відео — кумирів або челендж та ознайомитися з контентом (разом із вашою дитиною або без неї). Крім того, знайдіть час, щоб регулярно переглядати найпопулярніші пісні, відео та челендж.

Ще новини