Головна Місто «Юженергобуд» надав допомогу жителям Костянтинівки – фото

«Юженергобуд» надав допомогу жителям Костянтинівки – фото

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

До колективу ПрАТ «Юженергобуд» звернулися небайдужі жителі району «Поштовий» СМТ Костянтинівка з проханням надати їм посильну допомогу з благоустрою мікрорайону.

Жителі скаржилися, що сміттєві баки біля їхніх помешкань перебувають у неналежному стані, поржавіли та мають дірки, через які витікають рідкі відходи. Внаслідок чого розводиться антисанітарія та неприємний запах. А місцева фауна у свою чергу розносить сміття по всьому мікрорайону. Тому вирішили звернутися за допомогою до ПрАТ «Юженергобуд» у вирішенні цієї проблеми.

Крім цього, жителі розповіли, що їм потрібен пісок та щебінь, а також, по можливості, карусель для благоустрою дитячої ігрової площадки, оскільки маленьким дітям немає де проводити своє дозвілля.

Колектив підприємства розглянув звернення громадян та вирішив надати допомогу, тому що благоустрій громади залежить від комфортного існування її жителів, як від самих маленьких, так і людей похилого віку.

Жителям були передані 5 металевих контейнерів для сміття. Також були надані матеріали для благоустрою дитячої площадки, а саме: пісок, відсів, цемент.

У найближчий час буде передана дитяча карусель, яка буде радувати як дітей, так і їхніх батьків.

«Дякуємо Вам велике за те, що знайшли можливості допомогти нам у вирішенні проблем. Ми розуміємо, що у наш час не так просто добитися допомоги, проте мали надію у серці, що нам не відмовлять, так як розуміємо, що колектив ПрАТ «Юженергобуд» веде активну благодійну діяльність та підтримку мешканців ОТГ. Ви дійсно робите не словом, а ділом. І ще раз дякую, та хай вам щастить!» – зазначає місцева жителька Антоніна.

Колектив ПрАТ «Юженергобуд» планує і надалі допомагати жителям СМТ Костянтинівка та закликає всіх небайдужих долучатись.

Ще новини