Головна Місто «Юженергобуд» надав допомогу громаді села Панкратове – фото

«Юженергобуд» надав допомогу громаді села Панкратове – фото

Автор ЮжБудНьюз

Жителі і завідуюча клубу, де в цьому році під час виборів буде виборча дільниця, звернулися в ПрАТ «Юженергобуд» за допомогою, оскільки будівля клубу – дуже стара і перебуває в жахливому стані.

 «Так як у нас клуб аварійний, нам дали школу, яку закрили, здається, у 2016 році, під сільський клуб. Діток у нас небагато, але вони приходять сюди. Хоч у нас і маленьке село, але у нас усі масові заходи проходять», – розповіла завідуюча Семенова Оксана Олександрівна.

За її словами, наразі в селі хочуть розширити зал клубу.

«Бо у нас є і люди похилого віку, і любительське об’єднання «Ягідка»… Приходять 10-20 чоловік і їм мало місця. Через це частину людей не може прийти. Коли розгородимо, буде більше місця, будемо більше людей запрошувати», – зазначає Семенова.

Жінка наголошує, що перед кожними виборами жителям села обіцяли дуже багато: і вікна поставити, і двері. Але нічого не робили.

«Приїхали від «Юженергобуд» і сказали: «Ми вам допоможемо, поставимо двері, що вам ще потрібно». Я сказала, що потрібно тут ремонт, бо це і виборча дільниці, і тут проходять масові заходи», – розповідає завідуюча.

Зізнається, що не надто вірила, що дійсно допоможуть, і дуже вдячна за надані матеріали.

«У великому шоці, що є такі люди, які свої обіцянки дотримують. Надіюся, що ми все зробимо. Хочу дуже подякувати Дмитру Мірошнику, що він приїхав і привіз нам весь матеріал. Дай Бог йому здоров’я і успіхів», – додає Семенова.

Зазначимо, що комфортні умови у подібних закладах дуже важливі, адже якщо жителям приємно приходити у заклад, вони будуть активно брати участь у важливих подіях в соціальному житті.

Ще новини