Головна Місто Допомога садочку № 6 «Світлячок» – фото

Допомога садочку № 6 «Світлячок» – фото

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Батьки вихованців садочку № 6 «Світлячок»  молодшої групи № 2 «А», звернулись в ПрАТ «Юженергобуд» з проханням надати благодійну допомогу.

Садочку багато років, він потребує зовнішнього ремонту: у вимощенні виявлено просідання ґрунту та численні тріщини, у стінах теж великі тріщини, басейн не функціонує вже 5 років.

«Якщо роботи ремонт, треба міняти комунальні труби і робити капітальний ремонт, розумієте? Треба починати з труб водопостачання», – сумно розповідає директор закладу.

24 вересня були завезені будівельні матеріали у дошкільний навчальний заклад.

«Дошкільний навчальний заклад номер 6 “Світлячок” висловлює дуже велику подяку “Юженергобуд” за те, що нам в наше свято “Дошкілля”, яке ми сьогодні святкуємо, отримали такий гарний подарунок.  За проханням батьків, які написали звернення в трудовий колектив ПрАТ “Юженергобуд”, ми отримали будівельні матеріали, які допоможуть нам і нашим дітям, покращити наш заклад», – зазначила директор дошкільного закладу #6 “Світлячок” Шаптала Валентина Григорівна.

«Ми щиро вдячні трудовому колективу ПрАТ «Юженергобуд», що ми отримали величезний подарунок. Ми хочемо сказати в свою чергу, що ми перед вами відзвітуємо, яким гарним зробимо наше розвивальне середовище, що буде тішити наших дітей, що буде радувати наших батьків. А від колективу дошкільного закладу дуже велика і щира подяка, сподіваємось на співпрацю», – додала вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Світлячок» Валентина Миколаївна.

Закликаємо всіх небайдужих приймати активну участь в покращенні умов у дитячих закладах.

Ще новини