Головна Місто «Юженергобуд» надав допомогу ОСББ «Набережна Енергетиків 19» – фото

«Юженергобуд» надав допомогу ОСББ «Набережна Енергетиків 19» – фото

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Мешканці міста Южноукраїнська, які проживають за адресою вул. Набережна Енергетиків будинок №19 (ОСББ «Набережна Енергетиків 19») звернулися в «Юженергобуд» з проханням про допомогу.

«Будинок побудований у 1990р., протягом часу експлуатації будинку з року побудови виконувалися незначні часткові косметичні ремонти (так для обліку використання коштів ЖЕО), на сходовій клітці взагалі не проводилося ніяких оздоблювальних робіт, так як сходи розташовані окремо від майданчиків квартир, то їхній стан жахливий (при непрацюючому ліфті нашим дітям доводиться бачити все це», – йшлося у зверненні.

Голова правління ОСББ С. Пахотін зазначив, що великі платежі за комунальні послуги мешканці не спроможні платити, а тих коштів, які щомісячно надходять до ОСББ, недостатньо для виконання таких ремонтів.

«Просимо вас допомогти нам матеріальною допомогою у вигляді будівельних матеріалів, а також для безпеки наших дітей і поліпшення умов ігрового майданчика, просимо допомогти світильниками для приміщень під’їзду та придбати дитячу гойдалку та гірку», – йшлося у зверненні.

«Юженергобуд» оперативно надав усі необхідні матеріали.

«Ми плануємо ще раз зібрати людей, розповісти їм, що прийшли матеріали від «Юженергобуд». І кожен поверх, де допустимо по 5 квартир, у кого буде вільний час, почнуть потихеньку чистити стіни, шпаклювати, потім фарбувати», – розповів представник ОСББ Андрій Демченко.

За його словами, з мешканцями було заздалегідь домовлено, що матеріали надає «Юженергобуд», а роботи вони виконують самі.

Зараз в ОСББ підрахують, скільки матеріалів отримано. Попередньо, за словами Демченко, повинно вистачити і на сходову площадку, і на майданчики квартир.

Ще новини