Головна Місто Лікарням Южноукраїнська та Костянтинівки надано необхідну допомогу – фото

Лікарням Южноукраїнська та Костянтинівки надано необхідну допомогу – фото

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Проведення ремонтних робіт «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня»

Адміністрація  лікарні звернулась з проханням надати посильну допомогу у вирішенні деяких проблемних питань, а саме:

  1. Допомогти у встановленні навісу над ганком у приміщенні забору крові клініко-діагностичної лабораторії, у зв’язку з численними скаргами населення нашого міста, з приводу того, що через відсутність навісу, доводиться чекати на здачу аналізів крові практично під відкритим небом.
  2. Провести ремонтні роботи пандусу на ганку блоку Б головного корпусу до приміщень забору крові клініко-діагностичної лабораторії з проведенням конструкцій пандусу до відповідних вимог.

Колектив ПрАТ «Юженергобуд» неодноразово допомагав КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня», і цього разу не залишилися осторонь.

Були проведені необхідні заходи, і уже у цей час відбувається встановлення навісу згідно вимог чинного законодавства. Також найближчим часом буде проведена реконструкція пандусу, задля відповідності вимогам останнього.

«Юженергобуд» планує і надалі допомагати лікарні та закликає всіх небайдужих також долучатись.

Благодійна допомога «Арбузинському районному центру первинної медико-санітарної допомоги»

До трудового колективу  “Юженергобуд” звернулася депутат районної ради Ананченкова Антоніна Вікторівна з проханням про надання благодійної допомоги в Амбулаторію загальної практики сімейної медицини смт. Костянтинівка, а саме:

– матеріалів медичного призначення;
– запчастин до автомобіля меддопомоги;
– ємності для здачі аналізів.

Головний лікар «Арбузинського РЦ ПМСД» Лариса Смага висловила вдячність колективу: «В черговий раз було приємно отримати допомогу від небайдужих людей. За ініціативи депутата районної ради амбулаторія смт. Константинівка отримала від «Юженергобуду» холодильник, ЗІЗ (засоби індивідуального захисту, ред.) для медичних працівників, канцтовари та будівельні матеріали для проведення такого необхідно поточного ремонту амбулаторії перед зимовим періодом (амбулаторія потребує реконструкції або капітального ремонту в подальшому)… Медична спільнота вдячна всім за турботу і сподівається на плідну співпрацю в подальшому».

Ще новини