Головна Місто «Юженергобуд» надав допомогу гімназії та садочку №8 – фото

«Юженергобуд» надав допомогу гімназії та садочку №8 – фото

Автор ЮжБудНьюз

У трудовий колектив ПрАТ «Юженергобуд» звернувся батьківський комітет дошкільного навчального закладу №8 група № 15 з проханням надати благодійну допомогу у вигляді паперових рушників.

«Діткам нічим витирати руки, і ми раді, що Ви нам допомогли, це дуже потрібно в наш час, враховуючи, що ситуація така з цим вірусом», – коментує мама одного з вихованців групи.

Раніше за заявкою були доставлені до гімназії жалюзі.

«Ми дуже вдячні трудовому колективу «Юженергобуд» за всю допомогу, що не залишили в важкі дні і допомогли гімназії і нашій групі «Совенята», надавши поле для роботів, і можливість продовжити тренуватися», – коментує директор гімназії Тетяна Павлівна.

«Батьки та учні 1 (5)-В класу Южноукраїнської гімназії висловлюють щирі слова подяки колективу ПрАТ «Юженергобуд» на чолі з генеральним директором Литвиненко Дмитром Анатолійовичем за надану благодійну допомогу. Завдяки вашій допомозі, наші діти зможуть навчатися в більш комфортних умовах і оперативно друкувати потрібну інформацію», – зазначає Наталія Романенко, мама одного з учнів.

Батьки та учні 1(5)-В класу Южноукраїнської гімназії висловлюють найщиріші слова подяки колективу ПрАТ ,,Юженергобуд» на…

Opublikowany przez Наталия Романенко Czwartek, 15 października 2020

Ще новини