Головна Місто «Юженергобуд» надав допомогу для відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

«Юженергобуд» надав допомогу для відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Автор ЮжБудНьюз

У середу, 2 вересня, «Юженергобуд» надав допомогу для відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування м. Южноукраїнськ». Зокрема, надано канцтовари для творчості та антисептичні засоби.

«Все це привезли, все нам вкрай необхідне в роботі. Ми вже не вперше отримуємо допомогу від трудового колективу «Юженергобуд», – зазначає завідувач відділення Чернова Людмила Вікторівна.

За її словами, раніше «Юженергобуд» відремонтував дорожнє покриття біля будівлі закладу.

«Це влітку було. Старе зняли, і нове настелили для того, щоб безпечно могли пересуватись діти, особливо ті, які рухові порушення мають – на колясках, на ходунках ходять… Воно у нас таке було вже нерівномірне: ями були, вибите.  Тепер воно гладеньке, рівненьке», – зазначає пані Людмила.

Також «Юженергобуд» надав матеріали для накриття відновлення тіньового майданчика. Роботи виконали небайдужі працівники АЕС.

«Він 20 років стояв зруйнований. Надали нам матеріали для його відновлення: цеглу, цемент, фарбу, пісок, дошки для лавок… Ми здивувалися: не очікували, що так швидко», – зазначає завідувач відділення.

Ще новини