Головна МістоЗаходи Допомога волонтерам БФ “Мирне Небо” від “Юженергобуд”

Допомога волонтерам БФ “Мирне Небо” від “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Кожен рік Южноукраїнські волонтери БФ “Мирне Небо” долучаються до допомоги бійцям АТО. Акція допомоги почалась ще у 2015 році.

Волонтерка Ніна Василівна плете маскувальну сітку разом із колежанками. Така сітка потрібна для маскування автомобіля, що буде використовуватися в зоні ООС. Зазвичай тканину для сіток волонтери просять у небайдужих людей, щоб вони приносили їм старі речі. Дошку на якій плетуть сітку зробив чоловік однієї з волонтерок.

Ріжуть тканину, плетуть та шиють у своєму «штабі». Іноді це роблять і вдома, а потім приносять усе на базу.

«Я сама вчителька та мені дуже важливо допомагати хлопцям нашого міста. Наша сітка врятувала багатьох солдатів. Перерив у плетінні сіток був вимушений — не було основи на яку наплітаємо стрічки. Деякий час не могли знайти мецената, який би допоміг у цьому питанні. Нам багато хто допомагав з початку нашої діяльності. Але у цей раз дуже важко було дочекатись допомоги», – розповідає волонтерка

Річ у тому, що не було самої важливої деталі, необхідної для початку, – це основа для плетіння. Коштів на замовлення не було, тоді волонтерки дізналися, що саме місцеві депутати Жанна Кривіцька та Денис Кравченко на волонтерських засадах допомагають Храму Всіх Святих Українського Народу м. Южноукраїнськ. Через храм вони звернулися до ПрАТ «Юженергобуд», адже знали, що саме вони допомагають усім, хто звернувся.

Чекали недовго, “Юженергобуд” одразу відреагував на звернення та разом із місцевим депутатом Денисом Кравченко доставили основу для плетіння.

Ми дуже вдячні небайдужим депутатам та ПрАТ “Юженергобуд” за допомогу і підтримку в таку нелегку хвилину. Цієї основи для маскувальної сітки вагою 11 кг нам вистачить на цілий рік. Це буде подарунок для наших військовослужбовицям зони ООС та величезна допомога, щоб збрегти життя від ворогів“, – коментує волонтер організатор Ніна Василівна

Денис Кравченко — член правління Громадської організації ветеранів та учасників АТО. Тому для нього важливо підтримати волонтерів та хлопців Южноукраїнська, які захищають нашу державу.

Після вимушеної перерви милі жінки-волонтери БФ “Мирне Небо” знову плетуть маскувальні сітки для Захисників України. Вони планують вже готові маскувальні сітки відправити до міста Миколаїв.

До речі, працюють волонтери, дотримуючись всіх карантинних обмежень – у масках та рукавичках.

Ще новини