Головна МістоЗаходи Допомога школам будівельними матеріалами до нового навчального року від АТ «Юженергобуд»

Допомога школам будівельними матеріалами до нового навчального року від АТ «Юженергобуд»

Автор ЮжБудНьюз

Будуємо місто разом – цей девіз компанії «Юженергобуд», який є основоположним у роботі, підтверджує прагнення її керівників і рядових членів підвищити добробут свого рідного міста. Будучи однією з найбільших в Южноукраїнську і у всій Миколаївській області, вона робить все для того, щоб рідне місто активно розвивався і ставало найкрасивішим в Україні. Потрібно відзначити, що сфера діяльності «Юженергобуд» не обмежується тільки зведенням новобудов, магазинів, торгових і розважальних центрів. Велика увага приділяється також і спонсорської роботі. Адже багато будинків, наявні в Южноукраїнську, як і в будь-якому іншому населеному пункті, вкрай потребують реставрації або в підтримці належного вигляду.

Не словом, а ділом – саме за таким «сценарієм» вирішили діяти в цьому році представники «Юженергобуд», вирішивши надати посильну допомогу всім школам міста. Директорам шкіл заздалегідь було надіслано повідомлення з пропозицією їм скласти списки необхідних для ремонтів матеріалів. Адже, незважаючи на щорічне фінансування навчальних закладів, стаття витрат на ремонти від держави завжди була мізерно малою. Тому така пропозиція від професійних будівельників стало справжнім приємним сюрпризом для педагогів.

Як стверджує гендиректор АТ «Юженергобуд» Дмитро Литвиненко, ніяких обмежень щодо закупівель і доставки будматеріалів не було. Проте, всі керівники навчальних закладів вважали за потрібне обмежитися лише вкрай необхідним – замовляли лише те, без чого неможливо зробити якісний ремонт. Представники ПрАТ з великою часткою відповідальності поставилися до сформованим заявками, і постаралися зібрати і оперативно доставити всі, що було потрібно.

Таким чином, працівникам «Юженергобуд» вдалося застосувати метод індивідуального підходу до потреб кожного окремо взятого навчального закладу. Завдяки цьому, перші партії необхідних для ремонтів матеріалів швидко були доставлені буквально в перші тижні роботи спільної програми. Кільком школам були доставлені будівельні суміші, фарба і покриття для підлоги у вигляді лінолеуму. Далі в порядку черги планується забезпечення та інших шкільних закладів, після чого буде доставка і іншого відсутнього матеріалу.

Крім того, індивідуальний підхід до постачання дав можливість забезпечити одну зі шкіл пристроями для електричного переоснащення. Туди були доставлені освітлювальні прилади, що передбачають установку світлодіодних ламп.

При врученні матеріалів були присутні і представники місцевої влади – депутати міської ради Людмила Рибакова і Жанна Кривицька, які наголосили на важливості моменту, а також висловили подяку представникам будівельної компанії. Посильну допомогу в формуванні списків, підвозу і розвантаження матеріалів надали також і інші особи – наприклад, член батьківського комітету третьої школи Дмитро Мірошник.

Діти – це наше майбутнє, і вони повинні мати все найкраще. І завдяки таким людям, які працюють в «Юженергобуд», для них новий навчальний рік почнеться зі світлих, чистих і затишних класів.

Ще новини