Головна Безпека Документи, які необхідні для допомоги переселенцям в Южноукраїнську

Документи, які необхідні для допомоги переселенцям в Южноукраїнську

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Через військову агресію росії багато українців втратили житло та були вимушені покинути свої домівки. Южноукраїнська громада з початку війни прийняла близько 500 внутрішніх переселенців з різних куточків України. Для підтримки переселенців Уряд України реалізує комплексну програму, яка охоплює три напрямки: гроші, робота та житло.

Про це йдеться на сторінці фейсбук Управління Соціального Захисту Населення

Тому дуже важливо ставати на облік внутрішньо переміщених осіб, щоб отримати відповідні довідки, де соціальний захист населення подасть інформацію до Єдиної бази даних.

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

  • Заява про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
  • Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, або свідоцтво про народження дитини.
  • Документ, що посвідчує особу законного представника або документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника недієздатної особи або особи, дієздатність якої обмежена (у разі подання заяви законним представником).
  • Документи, що підтверджують факт проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, на день виникнення обставин, що спричинили внутрішнє переміщення (подається лише у разі, якщо у поданих документах відсутня відмітка про реєстрацію проживання на території, з якої здійснюється внутрішнє переміщення).
  • Документи, що підтверджують родинні стосунки між дитиною і заявником (подається родичем при взятті на облік малолітньої дитини).
  • Документ, що підтверджує повноваження представника органу опіки та піклування або керівника дитячого закладу, закладу охорони здоров’я або закладу соціального захисту дітей, у якому дитина перебуває на повному державному забезпеченні (за необхідності).

Читайте також:

Уряд запустив комплексну програму підтримки переселенців в Україні

Українці зможуть повідомити про своє пошкоджене чи зруйноване майно через «Дію»

Згодом планується запровадити найбільш зручний канал реєстрації – просто подати заяву дистанційно через Портал Дія.

Право на отримання довідки мають громадяни , що переселися з наступних областей:Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Дніпропетровська, Київська області та місто Києв.

Для отримання консультацій телефонуйте за +38 098 893 79 38

Ще новини