Головна Місто Добірка фільмів, щоб приємно провести вихідні

Добірка фільмів, щоб приємно провести вихідні

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Сьогодні п’ятниця, а це означає, що попереду чекають вихідні. Відмінний привід подивитися гарні фільми усією родиною. Тому Южбудньюз підготовив для Вас добірку приємних та легких фільмів.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
фото: freepik

Великі очі (2014 рік, США)

рейтинг 8,8

Сюжет фільму:

50-і роки, квітуча і яскрава Америка. У Сан-Франциско зароджується те, що здатне зруйнувати традиційний погляд на мистецтво і змінити вид нашого життя. З нізвідки з’явився художник Уолтер Кін і придумав напрямок поп-арт. Його картини незвичайні і зображують зворушливих дітей з величезними очима. Такий живопис викликав справжній фурор і буквально заполонив весь світ. Їх друкують всюди — на календарях, на фартухах, на листівках. Тепер Уолтер — всіма визнаний король сучасного мистецтва і один з найвідоміших арт-діячів на планеті.

Коли слава досягає піку, дружина художника Маргарет, раптом стверджує, що це все шахрайство, а автором картин є вона. Несподівано всім відкриваються подробиці життя сім’ї Кін, які просто шокують.

Весь світ чекає відповідь — хто ж той геній, чиї оригінальні роботи прикрашають кожну вітальню від Парижа до Аляски?

Вік Аделайн (2015 рік, США)

рейтинг 9,2

Сюжет фільму:

Прекрасна Адалін стала учасницею незвичайної події. Потрапивши в 29 років в автомобільну аварію, вона потрапила під електричний розряд, завдяки якому вона перестала старіти. На підході перші сто років її життя, а вона залишається все такою ж красивою, як вісімдесят років тому. У цей час її власна дитина вже постаріла, а сама дівчина досі не може знайти того, хто прийняв би її історію і її почуття. Справу змінює випадкова зустріч з філантропом Еллісом Джонсом, який відчуває до Адалін найщиріші емоції. І вона не може встояти перед почуттями, які наринули на неї.

Не/зважаючи ні на що / “Побачення наосліп” (2017 рік, Німеччина)

рейтинг 8,6

Сюжет фільму:

Нелегкий шлях молодого хлопця на ім’я Саллі, який із завидною завзятістю долає всі життєві перешкоди. Народжений в сім’ї скромних трудяг, молодий хлопчина прагне домогтися успіху, і докладає для цього всіх зусиль. Люблячі батьки і друзі підтримують героя у всіх його починаннях, і щиро радіють кожному, навіть незначному успіху наполегливого і цілеспрямованого юнака. Головною мрією хлопця є стажування в елітному готелі в центрі Мюнхена, де трудяться тільки елітні кваліфіковані та досвідчені співробітники.

Головною перешкодою на шляху до втілення його мрії є стрімке погіршення зору, яке незабаром може перетворити героя в повністю сліпого. Але хлопець не сумує, і прагне за будь-яку ціну побудувати успішну кар’єру, незважаючи на істотний фізичний недолік і неприхований скептицизм потенційних роботодавців. Виснажливі завдання в готелі не позбавляють хлопця впевненості в собі, і незабаром він зумів домогтися бажаного, але це коштувало йому великих зусиль …

Як одружити холостяка (2018 рік, США)

рейтинг 6,6

Сюжет фільму:

Френк — холостяк до мозку кісток, який ніколи не вірив в любов. Він відправляється на весілля свого зведеного брата і його зовсім не радує це захід. Також він не в захваті від попутниці Ліндсі, яка теж запрошена на весілля. За волею долі, вони виявляються разом в аеропорту, в літаку, таксі, в сусідніх номерах готелю і навіть за одним столиком на вечері. Вони не відчувають один до одного симпатію і напевно ніколи не звернули б увагу один на одного, оскільки є дуже різними людьми. Але у любові є своя думка на їх рахунок. Чим більше часу вони проводять разом, тим ближче стають і зовсім скоро вони вже не зможуть вибратися з любовних мереж…

“В гонитві за щастям” (2006 рік, США)

рейтинг 7,6

Сюжет фільму:

У основі сюжету картини — реальна історія, що трапилася за часів Великої американської депресії 30-х років. Кріс Гарнер, залишившись з маленьким дитям на руках, без житла і коштів для існування, зумів не просто вижити, а стати мільйонером. Почавши свій шлях з проживання у громадському туалеті вокзалу Сан-Франциско, він не здався, і у результаті отримав роботу на біржі, де заробив цілий маєток.

“Сім життів” ( 2008 рік, США)

рейтинг 8,2

Два роки тому, Тім Томас, під час водіння намагався переглянути текстове повідомлення, яке прийшло на стільниковий і став винуватцем аварії, яка забрала життя семи осіб: загинули шестеро незнайомих йому раніше людей і його наречена. Так і не пробачивши себе, він намагається загладити провину – Тім приносить себе в жертву заради порятунку життя семи людей – він буквально ділить себе на частини і стає донором органів (дарує легені братові, наприклад, а частина печінки потребує дитині).

Приємного перегляду!

Ще новини