Головна СаморозвитокМистецтво Back to School: добірка фільмів до 1 вересня – відео

Back to School: добірка фільмів до 1 вересня – відео

Автор ЮжБудНьюз

До 1 вересня ми зібрали для вас добірку фільмів про школу.

«Переваги скромників»

Головному герою – Чарлі – 15. Він вчиться в школі і розповідає про своє життя в листах незнайомцеві. Чарлі сором’язливий і у нього немає близьких друзів. До тих пір, поки він не зустрічає Патрика і Сем.

Життя головного героя сильно змінюється після цих знайомств: він нарешті знайшов нових друзів і більше не самотній.

“Леді Бьорд”

Христина Макферсон вчиться в консервативній католицькій школі в Сакраменто. Вона шукає себе, своє місце в світі і намагається бути не схожою на інших. Її волосся пофарбоване в дивний червоно-рожевий колір, а ім’я Леді Бьорд вона дала собі сама і саме так просить її називати. І головна її мрія – вирватися з цієї провінційної глушини і поїхати вчитися в Нью-Йорк.

“Мачо і ботан”

Шмідт і Дженко люто ненавиділи один одного в школі. Однак життя розпорядилося так, що в поліцейській академії вони стали друзями. Їх ніяк не можна було назвати гордістю альма-матер до тих пір, поки доля не підкинула шанс все змінити – вони потрапили на службу в департамент секретної служби на Джамп-стріт, якою керує капітан Діксон. Вони змінюють пістолети та посвідчення на ранці і використовують свою моложаву зовнішність як прикриття.

Біда в тому, що сучасні тінейджери сильно відрізняються від тих, якими їх запам’ятали Шмідт і Дженко.

«Тренер Картер»

Фільм заснований на реальній історії, що сталася в 1999 році в Річмонді, штат Каліфорнія. Тренер шкільної команди з баскетболу Кен Картер прийняв у середині сезону безпрецедентне рішення, заборонивши гравцям, які не зазнали ще жодної поразки, виходити на майданчик через низьку успішність у школі. У підсумку команда пропустила дві гри в чемпіонаті, а юним баскетболістам був закритий доступ в спортзал до тих пір, поки вони не стали добре вчитися.

«Школа року»

Після декількох років підйому блискуча кар’єра рок-зірки Дьюї Фінна закінчується повним провалом. Все, що його тепер чекає, це неоплачені борги і важка депресія. Але, перехопивши телефонний дзвінок, який не призначався йому, і здивувавшись від зарплати (650 доларів на тиждень), Дьюї влаштовується працювати в приватну школу.

Його ставлення до музики і дітей творить там чудеса, і незабаром з’являється можливість почати зоряну кар’єру заново. Потрібно тільки виграти конкурс кращих рок-груп – і всі проблеми легко вирішаться. Дьюї сповнений оптимізму.

Приємного перегляду!

Ще новини