Головна Місто Дмитро Мірошник – кандидат на пост міського голови

Дмитро Мірошник – кандидат на пост міського голови

Автор ЮжБудНьюз

Дмитро Мірошник – кандидат на пост міського голови від політичної партії «Пропозиція».

Біографія

Дмитро Мірошник народився 1975 року у селі на Одещині. У 1978 році переїхав разом з родиною до с. Костянтинівка.

З 1982 по 1992 рр. навчався в середній школі №2 м. Южноукраїнськ. Після закінчення пішов працювати в ЮУ ТЕМ, де отримав спеціальність електрозварника 4 розряду.

1993 по 1995 рр. проходив службу в збройних силах України, звільнений зі служби у званні ст. сержанта. Після звільнення зі збройних сил деякий час працював в ЮУ ТЕМ та займався підприємницькою діяльністю.

З 1999 р. по 2010 р. працював в КБ «Приватбанк». В 2010 р. обраний депутатом Южноукраїнської міської ради.

В 2011 р. призначений на посаду заступника директора КП ТВКГ з економіки та фінансів, з 2013 р. – директор КП ТВКГ. За період правління налагоджені відносини з атомною станцією та погашалися борги.

Наприкінці 2014 року був обраний секретарем Южноукраїнської міської ради.

У 2015 році Мірошник працював в КП ТВКГ та закордоном. З 2018 заступник головного лікаря з адміністративно-господарської роботи НКП «ЮУ ЦПМСД».

“Весь цей час, який працював за межами країни, я ретельно стежив за політичним та суспільним життям мого рідного міста, за яке, чесно кажучи, я вболівав і вболіваю до тепер. Розуміючи, що наше чудове, молоде місто потребує кардинальних змін на краще, а містяни заслуговують на комфортне та світле життя в ньому, мною та моїми однодумцями, зокрема партією «Пропозиція», серед якої є численні представники досвідчених та професійних трудових колективів – ПрАТ «Юженергобуд» та інших будівельних компаній – було прийнято рішення балотуватись на посаду міського голови. Ми відчуваємо сили та готові якісно змінити наше місто і життя в ньому”, – заявляє Мірошник.

Команда «Пропозиції» разом з «Юженергобудом» неодноразово доказували свою турботу про місто не пустими обіцянками, а ділом. Зокрема, команда надала допомогу в ремонті декількох будинків ОСББ, відреставрувала автобусні зупинки, здійснила ремонти дитячих садочків та шкіл, допомогла лікарні та амбулаторії, відновила дорожнє покриття, вивезла сміття зі стихійних звалищ та зробила багато чого іншого.

Ідеї і цілі кандидата:

  • Система аудиту та громадського контролю діяльності місцевої ради.
  • Підтримання та соціальна захищеність літніх мешканців міста та розвиток програми «Турбота».
  • Забезпечення жорсткого контролю за витрачанням коштів всіма комунальними підприємствами з метою зупинення росту комунальних тарифів.
  • Селективні податки, які дають можливість громадянам міста обирати, на благоустрій чого саме підуть їхні кошти.
  • Розвиток інфраструктури міста повинен відбуватися не лише за рахунок бюджетних коштів, а в більший частині за залученні кошти інвесторів.
  • Запровадження прозорого механізму громадського контролю за використанням коштів на будівництві доріг та тротуарів, що дозволить знищити корупційну складову.
  • Запровадження відкритих реєстрів комунального майна самоврядування, публічне й відкрите управління комунальними підприємствами. Проведення реорганізації комунальних підприємств шляхом їх об’єднання з метою скорочення витрат на адміністративний персонал.
  • Залучення коштів комерційних банків, кредитів та грантів міжнародних фінансових структур для заміни застарілих мереж трубопроводів, будівництва нових сучасних очисних споруд.
  • Ініціювання міських програм з метою підвищення рівня оплати праці та надання житла молодим фахівцям медичної сфери та освітянам, оскільки саме молодим спеціалістам в подальшому і розбудовувати нашу громаду.

Ще новини