Головна Місто Дизайнерський проєкт іригаційного хаба

Дизайнерський проєкт іригаційного хаба

Автор ЮжБудНьюз

У Непалі планують реалізувати дизайнерський проєкт іригаційного хаба, який за допомогою особливої конструкції зможе збирати воду та забезпечувати полив чайних плантацій у туманному непальському районі Ілам. У добу такі поливи зможуть добувати 3-5 тисяч літрів чистої води.
Про це повідомила Україна Будівельна.

Розробив цей дизайн-проєкт архітектор Margot Krasojevic Architects. На основі туманних сіток, які створені з поліпропілену, краплі води з туману, які розташовані по секціях, будуть направлятися у резервуари. Сітки, що розташовані по секціях, дозволять установці підлаштовуватися під зміни природних умов.

З огляду на те, що проєкт може регулярно очищати за допомогою електроструму цвіль, сміття і пил, – це також підвищить ефективність роботи системи. Для цього планують увімкнути сонячні панелі, щоб забезпечити установці дешеву енергію, також створити мережу інженерних комунікацій.

Ua-Bud.Media

Творці проєкту планують створити цілий туристичний центр на території комплексу, також готель при хабі, де буде спа-центр і басейн. Відзначимо, що полив у 55 га зможе забезпечити наповнення ціх басейнів та фонтанів.

Ще новини