Головна Місто “Дитяче Євробачення-2020” фінал

“Дитяче Євробачення-2020” фінал

Автор ЮжБудНьюз

У пісенному конкурсі “Дитяче Євробачення-2020”, який відбувся у Польщі, представник від України Олександр Балабанов посів 7 місце. Наразі, перемогу здобула одинадцятирічна виконавиця з Франції Валентина Тронель з піснею “J’imagine”.

Представник України Олександр Балабанов посів сьоме місце з піснею “Відкривай”. Він отримав 106 балів (54 від глядачів і 52 від суддів).

Вперше “Дитяче Євробачення” проходило дистанційно через пандемію коронавірусу, цьогорічний конкурс відбувся у форматі телемосту. Зокрема на сцені троє ведучих вели фінальний концерт, утім всі виступи учасників транслювалися у записі.
Записувати конкурсну пісню “Відкривай” Олександр Балабанов разом із командою з Суспільного їздив до Варшави. У Польщі це робили конкурсанти з Мальти та Сербії. Решта учасників записували свої виступи вдома.

Після показу виступів усіх 12 виконавців, глядачі ще раз мали змогу упродовж п’ятнадцяти хвилин проголосувати в онлайн-режимі за своїх фаворитів. Після цього бали від професійного журі й нараховані в результаті онлайн-голосування було об’єднано і названо переможця конкурсу:

  • Перше місце здобула Валентина Тронель з Франції пісня “J’imagine” 200 балів.
  • Друге місце заняла виконавиця з Казахстану Каракат Башанова 152 голоса.
  • На третьому місці опинилася представниця Іспанії Солеа зі 133 балами.

Ще новини