Головна Місто Дитяча школа мистецтв — одна із п’яти найкращих шкіл Миколаївської області

Дитяча школа мистецтв — одна із п’яти найкращих шкіл Миколаївської області

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Южноукраїнський комунальний заклад “Дитяча школа мистецтв” є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом або школою естетичного виховання.

Це сучасний навчальний заклад, у якому поєднуються класичні принципи педагогічного процесу та активно запроваджуються інноваційні технології. Школа займає особливе місце в культурній та позашкільній освітній системі міста, вона є одним з перших навчальних закладів, становлення якого збіглось з народженням міста Южноукраїнськ. Заклад створено 1981 року.

У 2016 році за підсумками державної атестації визначено, що школа відповідає «високому» рівню освітньої діяльності навчального закладу «Атестована з відзнакою». У 2018 році Южноукраїнська дитяча школа мистецтв здобула II місце в огляді – конкурсі «Школа року» серед мистецьких шкіл миколаївської області. За роки своєї діяльності школа стала однією з професійних навчальних закладів з високим рівнем навчальної та виховної роботи.

Відділи в дитячій школі мистецтв

  1. Фортепіанний відділ .
  2. Хореографічний відділ .
  3. Художній відділ .
  4. Оркестровий відділ .
  5. Теоретично-хоровий відділ.

Коли вступати і як довго вчитися?

Приймання дітей до школи доступно вже з 6 років. Вчитись 4, 6, 8 та 11 років — в залежності від відділу, класу (інструменту) та програмі навчання.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Навчання та екзамени

Дитина спочатку знайомиться в ігровому форматі на обраному інструменті, технікам та видами хореографічного мистецтва, вокалу (академічному, естрадному, хоровому), матеріалам, жанрам і видам образотворчого мистецтва. На кожному відділі є вступні екзамени, за підсумками проходження яких дитина вступає (або ні) до закладу. Екзамени проводяться у три етапи: кінець травня, кінець серпня та початок вересня, конкретні дати та іншу корисну інформацію школа висвітлює на офіційному сайті міста та в соціальних мережах.

Чи потрібно купувати свої музичні інструменти або приладдя для художнього відділу?

У школі мистецтв є власні музичні інструменти. Але за власним бажанням батьки можуть придбати своїй дитині інструмент, для відточування майстерності та вивчення домашнього завдання. Для навчання на художньому відділі потрібно придбати необхідні матеріали (папір, гуашеві та акварельні фарби, олівці, пензлі тощо).

Виступи та виставки учнів проходять у багатьох містах

Творчі роботи учнів художнього відділу беруть участь в рамках «виставка», «конкурс» або «фестиваль» у заходах обласного, всеукраїнського та міжнародного значення. Учні виступають у різних містах України (Вознесенськ, Миколаїв, Київ, Полтава, Черкаси, Затока, Одеса, Кам’янець-Подільськ та інші).

Останній виступ у міжнародний конкурс-фестиваль «Чорноморські зірки», де школа мистецтв зайняла І місце, відбулося у м. Кароліно-Бугаз мюзикл “Івасик — Телесик”.

Найталановитіші призери та лауреати школи:

  • ансамбль скрипалів (керівник Євгенія Томіліна, концертмейстер Катерина Глущук);
  • ансамбль народних інструментів «Грай, музико» (керівник Ольга Козак);
  • вокальний ансамбль «Ангели» (керівник Оксана Печенюк, концертмейстер Олександр Остапенко);
  • вокальний ансамбль «Радуга» (керівник Лариса Руських, концертмейстер Анастасія Науменко);
  • ансамбль духових інструментів (керівник Олександр Шерстньов).
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Велика кількість учнів художнього відділу, учнів-інструменталістів та учнів –теоретичних дисциплін, які є призерами, лауреатами, дипломантами та учасниками конкурсів, фестивалів та олімпіад.
В 2020-2021 навчальному році 68 учнів взяло участь у дистанційних конкурсах, фестивалях, олімпіадах. З них – 44 грамоти переможців: Лауреатів та Дипломантів з I, ІІ та III місцями.

Южноукраїнськ, Миколаївська область, Україна, вул. Миру 11,
(05136) 5-63-67 – директор Тимофієва Ольга Леонідівна
(05136) 5-63-97 – заступник директора з навчально-виховної роботи Руських Лариса Олександрівна
Email: 
yudshm@mail.ru
facebook – Дитяча школа мистецтв

При повному або частковому використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання не нижче першого абзацу «ЮжБудNews». Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їх зміст несе рекламодавець.

Ще новини