Головна МістоЗаходи Дітей пільгових категорій Южноукраїнської громади забезпечують путівками

Дітей пільгових категорій Южноукраїнської громади забезпечують путівками

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Діти, які потребують особливої ​​соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання пільгової путівки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у порядку черговості за рахунок коштів державного бюджету та обласного за зареєстрованим місцем проживання.

Якщо ви хочете оздоровити свою дитину (віком від 7-18 років), яка належить до пільгової категорії та зареєстрована чи проживає на території Южноукраїнської громади, Вам потрібно звернутися до управління соціального захисту для поновлення/написання заяви на оздоровлення вашої дитини у 2023 році.

Для постановлення на чергу з оздоровлення дітей пільгових категорій, потрібно написати заяву на оздоровлення та додати наступні документи:

  • ксерокопію свідоцтва про народження дитини (або паспорта);
  • копію документа, якій підтверджує пільговість категорії дитини (наприклад копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, копія посвідчення УБД АТО, копія посвідчення дитини з інвалідністю тощо).

Увага! У 2023 році всі путівки, які надаватимуться на оздоровлення дітей громади, які вимагають особливої ​​уваги та підтримки, пропонуватимуться згідно з чергою та зі збереженням першочерговості категорій.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу з питань праці та сім’ї УСЗН за адресою:
бульвар Квітковий, 4, кабінет № 25. Тел. 5-55-27, 5-55-17.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини

Залишити коментар