Головна Місто Дистанційні технології в будівельних галузях

Дистанційні технології в будівельних галузях

Автор ЮжБудНьюз

Як повідомляє Україна будівельна вже з січня 2021 року виробництво будівельних і гірничодобувних технік почали повсюдно впроваджувати технології віддаленого управління. Вплинуло прискорення подібних технологій, здавалося б, у сфері де таке важко уявити нинішня ситуація з COVID-19.

Техніка даного виробника буде поставлятися з технологією віддаленого управління, яка передбачає робочий контроль з операторського пульта, розміщеного на відстані декількох кілометрів.

Дистанційні технології в гірничодобувній і будівельній галузях

Підприємство також налагодило співпрацю з компаніями, що працюють в космічній галузі. Головний інтерес Caterpillar полягає у використанні новітніх супутникових технологій для того, щоб оператори з США могли без особливих проблем управляти будівельною та гірничодобувною технікою, що знаходиться в будь-якій частині планети.

Також такі технології впровадили у гірничодобувній промисловості працює чимало безпілотних самоскидів і керованих дистанційно навантажувачів. Активно розвиваються автоматизовані вантажні перевезення.

Відзначимо, що розробка і впровадження нововведень не вимагають особливих інвестицій. Тож творці техніки сподіваються, що попит на безпілотники буде зберігатися як в найближчі роки, так і в довгостроковій перспективі.

Ще новини