Головна Новини “Дія” замінить ксерокопії 

“Дія” замінить ксерокопії 

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

У зв’язку з початком туристичної компанії, Міністерство цифрової трансформації презентувало на порталі Дія нову функцію Статичний QR, яка допоможе представникам бізнесу та їхнім клієнтам полегшити процес передачі документів.

Завдяки нововведенню туристам буде набагато простіше передавати документи, адже цей інструмент зможе швидко відтворювати копії потрібних документів.

Керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік:

«Компанія, яка пройшла перевірку Дії, зможе створити в особистому кабінеті на порталі Дія QR-код, щоб клієнти могли поділитися своїми документами на порталі Дія в декілька кліків. Наприклад, при заселенні в готель користувач зможе відкрити сканер у себе в Дії, навести на QR-код, який компанія розмістить у себе на ресепшені, потім, відсканувавши цей QR-код, на смартфоні користувача в Дії з’явиться запит на надання копії е-документа. Після підтвердження, користувач за допомогою Дія. Підпис підписує документи та зі свого мобільного пристрою відправляє дані на електронну пошту компанії»

Код відчутно полегшить роботу, оскільки не потребує сканерів, штрихкодів та таке інше для введення особистої інформації фізичної особи.

«Важливо, що компанія не зможе вимагати від клієнта додаткові копії документів і надлишкові копії даних», – додав Мстислав Банік.

Джерело: Офіційний сайт порталу “Дія

Ще новини