Головна Місто “Дешево, але якісно”: Держава планує видавати квартири переселенцям вже за 3-4 місяці

“Дешево, але якісно”: Держава планує видавати квартири переселенцям вже за 3-4 місяці

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Держава планує через декілька тижнів розпочати будівництво житла для переселенців. Домівки для переміщених осіб планують будувати в 10 регіонах. Вибрані проєкти мають намір побудувати вже за три місяці. Це будуть саме квартири – в більшості двокімнатні, але й однокімнатні і трикімнатні.

Про це заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в інтерв’ю Forbes.

  • Першочергово квартири надаватимуть тим, хто не може знайти собі домівку чи проживає в спортивних залах, школах і так далі. Цим займаються очільники областей, які складають списки тих, кого потрібно найперше переселяти.
  • У найближчий місяць держава почне викуп квартир у не введених в експлуатацію комплексах, але фактично готових житлових будинках. Їх викупати і надавати переселенцям. Усі ці квартири мають бути одразу з ремонтами, з меблями, з побутовою технікою.
  • Після відновлення домівок переселенців в містах, де вони жили до війни, – ті повернуться додому, а нові квартири віддадуть військовим і всім іншим, хто стояв у чергах. 

Розрахунки вартості програми для державного бюджету ще тривають. Через тиждень-два планують виходити на фундаментні роботи, не втрачаючи час, поки йдуть розрахунки.

Тимошенко переконує, – вартість за кв. м житла коштуватиме буде набагато менше за 1000$. – “Ми поговорили з будівельниками з кожного регіону, щоб вони мінімізували свою “дельту” і розробили варіанти, як побудувати все “дешево, але якісно”.

Ще новини