Головна Енергетика Держава поверне гроші за електроопалення

Держава поверне гроші за електроопалення

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

29 січня уряд України ухвалив в цілому законопроект №4672, який передбачає виплату монетизованих компенсацій людям, у яких встановлене електроопалення. Про це повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що документ дасть можливість відшкодувати людям скасування пільгового тарифу за електроенергію. За законопроект проголосували 310 народних обранців. Документ передбачає виділення 1,4 млрд грн з державного бюджету на виплату компенсацій у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію.

Відповідно до ухваленого закону, відшкодування отримають:

  • люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;
  • люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Прем’єр-міністр також зауважив, що загалом на субсидії цього року виділено 36,6 млрд грн.

«Цієї суми розрахунково вистачає для оплати всіх пільг і субсидій, які будуть необхідні людям цього року», — наголосив Глава Уряду.

Денис Шмигаль підкреслив, що всі зобов’язання держави по пільгах і субсидіях перед людьми обов’язково будуть виконані й Уряд продовжить роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів для всіх людей.

Про те як оформити грошове відшкодування ЮжБудNews повідомить пізніше.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Верховна Рада України прийняла законопроект № 3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум.

Ще новини