Головна МістоЗаходи Депутати виділили кошти на фінансування медицини

Депутати виділили кошти на фінансування медицини

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Центру первинної медико-санітарної допомоги виділили з міського бюджету 577 тисячі гривень на придбання медичного обладнання для облаштування клініко-діагностичної лабораторії. Основним завданням КДЛ буде проведення лабораторних діагностичних досліджень, необхідних для встановлення діагнозу пацієнта, диференціальної діагностики та контролю за лікувальним процесом.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Лабораторію планують облаштувати замість складового приміщення на першому поверсі сімейної медицини. У кабінеті буде 3 аналізатори для бистрого збору загального аналізу крові, сечі, біохімічних аналізів. Сучасне медичне дослідження надасть можливість лікарям швидко та якісно отримувати встановлення діагнозу, контролю лікування.

Два мільйони гривень отримала КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» на реконструкцію кисневого пункту та мільйон, який вже був зарезервований на обладнання та медпрепарати. До того ж минулого тижня ТОВ фірма «Кріогенсервіс» надала в оренду КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» кріоциліндр об’ємом 600 літрів. Тепер лікарня вторинної ланки має у розпорядженні циліндри загальним об’ємом 1880 літрів – п’ять по 220, один на 180 та ще один на 600 літрів, що дає можливість зробити більший запас кисню в нинішній складній ситуації.

Фізіотерапія сьогодні є одним з найбільш необхідних і популярних видів лікування. Вода і тепло, електричний струм, магнітне поле, лазер, ультрафіолетове, інфрачервоне й інші види випромінювань, різні види масажу стають вірними помічниками в боротьбі з хворобами. Депутатка Антоніна Мартинко, яка виконувала обов’язки директора КНП “ЮМБЛ” просила депутатів подбати про збереження фізіотерапевтичного відділення. На жаль, нова реформа НСЗУ не включила до жодного пакету фінансування дане відділення, а в лікарні це відділення виконує близько 72 тисяч процедур на рік. Зараз працює 11,5 штатних одиниць, де на заробітну плату потрібно 1300 тисяч гривень на рік. Але лікарня немає фінансової можливості фінансувати відділення у наступному році, та вже скоротили штат. Тож місцеві депутати запевнили, що готові з 2022 року фінансувати відділення з бюджету громади.

Ще новини