Головна Україна День Незалежності: Кабмін затвердив план святкувань в умовах карантину

День Незалежності: Кабмін затвердив план святкувань в умовах карантину

Автор ЮжБудНьюз

Кабінет Міністрів 19 серпня на засіданні затвердив план заходів з відзначення 29-ї річниці незалежності України в умовах карантину.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури та інформаційної політики.

Зокрема, заплановано церемонії підняття державного прапора в Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах та військових частинах, урочисті заходи, покладання квітів. Також влаштують тематичні культурно-мистецькі, медійні, виставкові та інші заходи.

“В цьогорічне святкування річниці незалежності України закладається дещо нестандартний формат. Зокрема, у Києві планується відійти від проведення традиційних урочистостей на Хрещатику та Майдані Незалежності, надаючи їм більше духовної складової. Саме тому центрами проведення заходів у Києві будуть Михайлівська та Софійська площа”, – зазначив перший заступник міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Нагадаємо, в Одесі на День Незалежності запланований ряд заходів; зокрема, 21-24 серпня на Приморському бульварі пройде Вишиванковий фестиваль. В його рамках відбудеться концерт.

У Миколаєві також складена велика програма до днів Прапора і Незалежності України. А в селі Трихати Миколаївської області 22-23 серпня відбудеться великий фестиваль повітряних зміїв.

Ще новини