Головна Місто АТ«Юженергобуд» привітала мешканців з Днем конституції

АТ«Юженергобуд» привітала мешканців з Днем конституції

Автор ЮжБудНьюз

Компанія «Юженергобуд» вітає всіх южноукраїнців зі святом Дня конституції та бажає миру, здоров’я і добробуту кожній родині! А також безліч приводів для гордості за свою країну! Разом ми зможемо побудувати незалежне та конституційне громадянське суспільство!

День конституції – є грандіозним державним святом, яке для кожного українця символізує стабільність, гарантію своїх прав і свобод та безпеку власного життя. Це великий крок нашої держави на шляху самостійного та безхмарного життя. 

На честь Дня конституції 28 червня у Южноукраїнську відбулася урочиста акція із привітаннями жителів міста приємними подарунками. Організатори заходу – компанія «Юженергобуд» – за ініціативи Дмитра Мірошника дарували мешканцям кульки і різні презенти. 

Подібні акції, на думку керівництва компанії, потрібні людям, адже вони не лише підтримують чудовий настрій, але і об’єднують всіх громадян, заряджають добром і позитивом. Активісти «Юженергобуду» залучають всіх бажаючих брати участь у таких заходах та приймає всі цікаві ідеї і побажання щодо наступних подій.

Відтак, після свята Дня конституції поступила пропозиція замість кульок роздавати більш корисні подарунки, з чим організатори одразу погодилися і пообіцяли реалізувати дане побажання найближчим часом.

А ось фоторепортаж зі свята


Ще новини