Головна Новини Дефіцит пального в Україні найближчим часом вирішити не вдасться

Дефіцит пального в Україні найближчим часом вирішити не вдасться

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Після того, як ракетні удари знищили енергетичну інфраструктуру нашої країни, на заправках виник дефіцит бензину та дизельного пального. Експерти прогнозують, що дефіцит автомобільного палива в Україні найближчим часом вирішити не вдасться. При цьому проблема з паливом може призвести до масового закриття заправних станцій.

Ідеться про дрібні заправні станції, які можуть не витримати конкуренції із великими гравцями на ринку. Фахівці прогнозують найбільше закриття заправок в південних регіонах України, адже вони обслуговували перевізників агропродукції, яка прямувала в порти, а вони зараз закриті. При цьому на заході України кількість заправок зросте, тому що весь експорт йтиме з Європи.

До того ж в Україні підвищили розрахункові ціни на автомобільне паливо. Вартість бензину зросла на 1,64 грн, з 29,55 грн до 31,19 грн за літр. Дизельне паливо подорожчало на 1,97 грн, з 33,66 грн до 35,63 грн за літр.

З урахуванням максимальних націнок, вартість бензину на АЗС не може перевищувати 37,69 грн за літр, дизельного палива – 42,63 грн за літр.

В Миколаївській області наразі ціна на паливо залишається на рівні 41-43 грн за літр. Але серед автовласників ходять чутки про швидке підвищення цін та дефіциту палива. Проте деякі експерти вважають, що паніку та чутки поширюють особи, близькі до власників паливного бізнесу. Таким нехитрим способом вони створюють ажіотаж і складають у кишеню надприбутки.

Джерело: Інтернет-портал meta.ua 


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Раніше ми писали про те, що на АЗС немає пального та коли з’явиться?

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито