Головна Місто “Цей дощ ніколи не закінчиться” фільм переміг на кінофестивалі

“Цей дощ ніколи не закінчиться” фільм переміг на кінофестивалі

Автор ЮжБудНьюз

Документальний фільм української режисерки Аліни Горлової “Цей дощ ніколи не закінчиться” отримав відзнаку на кінофестивалі Festival dei Popoli в Італії.

Стрічку нагородили як “Найкращий повнометражний документальний фільм”, йдеться на Facebook-cторінці фестивалю, повідомляє Суспільне.

“Цей дощ ніколи не закінчиться” створено у співпраці України, Латвії, Німеччини та Катару.
Сюжет фільму розповідає про біженців із Сирії, які живуть в Україні. Втікаючи від однієї війни, вони потрапили туди, де почалася інша. Андрій Сулеймана, який приїхав на другу свою Батьківщину, на Батьківщину своєї матері, на Донбас і став там волонтером “Червоного хреста.

Аліна Горлова – режисерка, авторка фільмів “Явних проявів немає” і “Холодний яр”. “Цей дощ ніколи не скінчиться” – третя документальна робота режисерки, але перша з таким хронометражем. Кошторис – 190 тисяч євро. Кіно чорно-біле, за словами режисерки, це надає “візуальної рими” сирійським, українським, німецьким локаціям.

Також фыльм “Цей дощ ніколи не скінчиться” змагатиметься за нагороду світового фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі у номінації “Перше появлення”.

Прем’єра фільму в Україні запланована у 2021 році.

Ще новини