Головна Новини Чим завершився матч лідерів групи: ФК «Южноукраїнськ» та ФК «Семенівка»

Чим завершився матч лідерів групи: ФК «Южноукраїнськ» та ФК «Семенівка»

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В минулі вихідні, 24 жовтня, у рамках 6 туру Чемпіонату Миколаївської обл. відбувся матч між командами «Семенівка» та «Южноукраїнськ».

Перед змаганням спеціаліст відділу змагань Асоціації футболу Миколаївської області Мариненко Олександр, вручив командам нагороди за минулий сезон чемпіонату.
Бронзові нагороди у Вищій лізі отримала «Семенівка», також медалі за ІІІ місце, але у Першій лізі вручили ФК «Южноукраїнськ».

Індивідуальними нагородами були відзначені футболісти обох команд.
В нашій команді нагород отримали: кращий голкіпер у Першій лізі отримав Доценко Сергій, звання кращого бомбардира Першої ліги дісталося Кухаренку Дмитру.

Що до самого недільного змагання, то треба зазначити – це була зустріч двох лідерів групи В.

Рахунок у зустрічі був відкритий вже на 7 хвилині бомбардиром «Семенівки» А. Сандулом. Проте вже за 10 хвилин, Чорнописький Віктор зрівняв результат.
У другій половині тайму суперники знову швидко обмінялися голами.
Після перерви, «Семенівка» забити м’яч так і не змогла –  чудово відіграв голкіпер «Южноукраїнська» Максимчук Денис. У підсумку нічийний результат – 2:2 і команди залишаються на своїх позиціях у турнірній таблиці за тур до завершення першого кола змагань.

Спортивний директор ФК «Южноукраїнськ» Володимир Ясуник: «І ми, і «Семенівка» вже точно проходимо у Вищу лігу, але обидві команди хотіли показати себе, тому гра вийшла дуже цікава. У складі «Семенівки» є нападник Артем Сандул, який у 5 матчах забив 20 голів, і на ньому у них будується вся гра. Саме він і відкрив рахунок, випередивши нашого захисника. Але надалі наш захист з ним впорався. Ми обмінялися голами, а потім один з наших кращих півзахисників Микола Воєнний змусив помилитися їх голкіпера. Гра була рівна. У другому таймі ми на перших хвилинах притисли їх, але моментів багато не було. За 15 хвилин до завершення матчу Дмитро Кухаренко вийшов один на один з голкіпером, але не зміг забити. Закінчення матчу «Семенівка» провела активніше, але наш воротар відіграв дуже добре.

По грі матч був нічийний. Грою я задоволений, хоча деякі молоді гравці не достатньо добре зіграли. «Семенівка» має досить рівний склад, усі заміни в них були рівноцінні, у нас такого поки що не має, тому взимку будемо підсилюватися. Залишився останній тур, результатами ми задоволені»

«Семенівка» — «Южноукраїнськ» 2:2
Голи: Сандул (7) – Чорнописький (17), Ніколаєв (32, АГ), Воєнний (38).