Головна МістоЗаходи Чи приїде «швидка» під час воєнного стану чи комендантської години?

Чи приїде «швидка» під час воєнного стану чи комендантської години?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Важке становище в Україні внесли зміни в роботу фахівців «швидкої», проте, як і раніше, вони виїжджають на виклики. Але у місті енергетиків «Швидка» продовжує працювати цілодобово і виїжджає на виклики навіть під час комендантської години.

Про це повідомляється на офіційному сайті міста

Пацієнтам слід пам’ятати умови, за яких слід викликати бригаду екстреної допомоги:

  • Телефонувати на номер 103 варто за невідкладних станів та таких, що загрожують життю та здоров’ю людини й можуть призвести до різкого погіршення стану у разі ненадання екстреної медичної допомоги. Про це можуть свідчити проблеми із диханням або його відсутність, критичні кровотечі.
  • Диспетчер «швидкої» спілкується з абонентом і приймає рішення щодо подальших дій. Якщо є відповідні підстави, він направляє бригаду до пацієнта. Якщо ж таких підстав немає, то консультація може бути надана телефоном.
  • Рішення щодо необхідності госпіталізації ухвалює лікар бригади «швидкої» на основі наявного симптомокомплексу конкретного пацієнта.

За оголошення повітряної тривоги можлива затримка у виїзді бригад «екстренки». Тому громадянам варто бути уважними й не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Адже перебуваючи у безпеці ви захищаєте себе та зменшуєте навантаження на лікарів та роботу екстрених служб.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини