Головна Новини Чи можливо легко вивчити англійську?

Чи можливо легко вивчити англійську?

Автор Анна

Вже багато людей складає плани на наступний рік. Що робити? Куди мандрувати? Як розвиватись?
“Англійська – мова міжнародного спілкування” – із цим висловленням наразі мало хто сперечається. У всьому світі цінується знання 2, 3 або більше мов.

Саме тому ми пропонуємо Вам добірку ресурсів, які допоможуть вивчити англійську самотужки.

Як побудувати навчання так, щоб це було дійсно ефективно, допоможе з’ясувати портал Вікіум. Тренажери для мозку.
Секрет простий: регулярні заняття і гарні підручники допомагають як дітям, так і дорослим. Самостійного вивчення англійської мови можуть сприяти і інтернет-ресурси. Деякі, особливо наполегливі, вивчають мову за допомогою них – від букв алфавіту до аудіювання.

Duolingo

Уроки Duolingo підлаштовуються до ваших потреб і темпу навчання. Вправи розроблені так, щоб ви могли ефективніше вивчати нові слова й закріплювати вже наявний словниковий запас.
Навчатися з Duolingo цікаво та захопливо. Заробляйте бали за правильні відповіді, змагайтеся з часом і підвищуйте свій рівень знання мови.


Textly

Допомагає перевірити помилки в англійському тексті. З ним можна запам’ятовувати написання англійських слів і перевіряти себе на знання правил граматики. Крім цього, сервіс перевіряє пунктуацію і стилістику. Додатково можна перевірити текст на читабельність і інші параметри.


Lingbe

Допомагає вдосконалювати усне мовлення. Тут є спільнота користувачів, які допомагають вивчати мови один одного. При цьому, заповітні хвилини розмови з Нейт-спікером новий відвідувач може заробити, тільки перед цим поговоривши з ким-то на своїй мові.


Memrise

Ресурс для вивчення нових слів. В основу навчання покладено мнемотехніка, що робить процес запам’ятовування легким і приємним. Асоціації можна додавати і оновлювати.

Ще новини