Головна Місто Чи готові в Южноукраїнську заклади освіти до навчального року?

Чи готові в Южноукраїнську заклади освіти до навчального року?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В Южноукраїнську тривають перевірки закладів освіти на предмет створення безпечних умов для здобувачів освіти і працівників у новому навчальному році.

Чи дійсно заклади освіти пристосовані до роботи в умовах воєнного часу і мають сховище чи укриття, які відповідають усім вимогам?

У місті, 11 серпня, відбулось повторне обстеження укриттів в загальноосвітніх закладах громади. На цей раз запросили представників батьківської громадськості з кожної школи.

Комісія у своїй роботі відзначила якісний рівень підготовки приміщень та рекомендувала закладам освіти їх до використання у функції найпростішого укриття.

В закладах освіти в період з 12 липня в укриттях був зроблений: косметичний ремонт, придбані бензинові генератори та змонтовано аварійне електроосвітлення, придбані альтернативні джерела світла (свічки, ліхтарі), укомплектовані медичні бокси, бокси для продуктів довготривалого зберігання, місткість для води, встановлені вогнегасники, придбані набори необхідних інструментів, влаштовані туалетні кабінки та переносні біотуалети з рідиною для них, а також умивальники.

Як зазначив заступник міського голови Сергій Горностай, влада міста зробила все для відкриття навчального року, які повністю готові для прийняття учнів під час повітряної тривоги.

Отже, діло залишилось за малим, обговорити різні можливості організації освітнього процесу з директорами закладів. Зустріч заступника міського голови Сергія Горностая з керівництвом управління освіти та директорами закладів відбудеться на цьому тижні.

Нагадаємо: відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», навчання в ЗЗСО традиційно розпочнеться в День знань (1 вересня). Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року. Заклади фахової передвищої та вищої освіти самостійно визначають дати початку та завершення навчального року.

Заклади освіти майже готові, а чи готові батьки відпускати дитину до школи?

Коментарі, які залишали мешканці на тему організації навчання у фейсбуці. 

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини