Головна МістоЗаходи Чоловіки-переселенці, які знаходяться на території Южноукраїнської МТГ зобов’язані стати на військовий облік: куди звертатися

Чоловіки-переселенці, які знаходяться на території Южноукраїнської МТГ зобов’язані стати на військовий облік: куди звертатися

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Чоловіки призовного віку, які прибувають на територію Южноукраїнської МТГ з різних областей України, зобов’язані стати на військовий облік. Про це повідомляє Виконком Южноукраїнської міської ради.

Відповідно до наказу, чоловіки від 18 до 60 років, які є громадянами України та приїхали до Южноукраїнської МТГ з інших регіонів, впродовж 24 годин з моменту прибуття повинні з’явитись до Першого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: вул. Паркова, 5, для взяття на військовий облік.

У разі невиконання Правил військового обліку під час дії воєнного стану та проведення мобілізації, винні особи несуть адміністративну та кримінальну відповідальність, відповідно до чинного законодавства України.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини