Головна Україна Чернишов: Вивільними мають бути 21 тис. працівників усіх категорій

Чернишов: Вивільними мають бути 21 тис. працівників усіх категорій

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, розповів про «завершення епопеї з врегулюванням повноважень районних рад», та коли «де-факто і де-юре можна буде констатувати завершення реформи децентралізації» адже концепція реформування місцевого самоврядування затверджена ще 1 квітня 2014 року.

«Ми зробили дуже потужний крок вперед, ліквідувавши старі і утворивши нові райони, об’єднавши територіальні громади, а також провівши вибори за новим територіальним устроєм. Далі ми працюємо над прийняттям закону “Про місцеві державні адміністрації”, він уже пройшов перше читання. Також йде робота над законом “Про місцеве самоврядування”.

Міністр зазначив, що прийнятя цих законодавчих змін «має бути найближчим часом», але «щоб завершити цей етап реформи, нам необхідно внести зміни до Конституції»

На питання яка кількість службовців вивільниться у зв’язку зі скороченням кількості районів, Алексій Чернишов відповів:

«За нашими підрахунками вивільними мають бути 21 тис. працівників усіх категорій, а штатна чисельність новоутворених райдержадміністрацій складає 16 тис.» при чому «професіональні співробітники РДА стовідсотково будуть затребувані як з боку громад, так і з боку нових райадміністрацій» також міністр підкреслив, що бюрократи які “штани просиджували” мають невелики шанси на працевлаштування після скорочення.  

Міністр розвитку громад та територій Україны вбачає в процесі зменшення кількості держслужбовців нормальний шлях для підвищення ефективності роботи.  

Ще новини