Головна Безпека БИТВА за Южноукраїнськ

БИТВА за Южноукраїнськ

Автор ЮжБудНьюз

“Справжня битва в стилі Козацької Доби розгорнулася на Півдні України, за ключовий населений пункт Миколаївської області – стратегічне місто енергетиків Южноукраїнськ.

ЗЕ!команда планувала провести Бліцкриг 2019 року та без найменших зусиль, сподіваючись на можливі залишки ейфорії населення від президентських і парламентських виборів, провести своїх людей на місцевих виборах до органів самоврядування.

Ще задовго до початку виборів обласні очільники штабу ЗЕ! на чолі з нардепом Чорноморовим А. почали закидувати вудки до місцевих еліт з намаганням підібрати достойних кандидатів. Черноморов Артем – відкрито заявляв що Южноукраїнськ вони не здадуть і виграють місцеві вибори будь-яким шляхом. Спочатку пройшлись по ключовим представникам, але місцеві лідери швидко розкусили політику «рибалок», бо ЗЕ! дали їм зрозуміти – що всі місцеві вибори мають бути здійснені за кошт місцевого бізнесу та повинні безвідмовно виконувати їх вказівки щодо дерибану місцевих земель, об’єктів комунальної власності та бюджету, тому всі відмовились.

Не бажаючи дослухатися до місцевих лідерів, обласні ЗЕпредставники зайшли на друге коло: почали перебирати керівників комунальних закладів та людей, які самі до них прибігли з інших політсил з бажанням стати під їхні прапори та погоджуючись на всі виставлені умови. У даних осіб вже була підмочена політична репутація і вони не користувались повагою місцевого населення. Зрозумівши це – обласний штаб на чолі з очільником Кім В. вирішили не зв’язуватись з даними «токсичними» в політичному сенсі кандидатурами.

 Бачачи таку картину, Слуги Народу вирішили натиснути на місцевий бізнес, щоби швидше пристав на їхні умови, включивши силовий важіль. Так в серпні до всіх великих будівельних компаній міста прийшли працівники силових структур з постановами на проведення обшуків з абсурдними вимогами зробити виїмку всіх бухгалтерських документів без зазначення періоду, тобто з початку діяльності до теперішнього часу.

Зазначені банди пройшлись такими ключовими компаніями як ТОВ «АЛЬЯНС», ТОВ «КАЛІМЕРА», ТОВ «УМР» ПрАТ «ЮЖЕНЕРГОБУД». Все відбувалось одного й того ж дня одночасно. Побачивши, що в вилучених документах ніякого компромату на керівництво даних фірм знайти не можуть, СЛУГИ НАРОДУ вдались до другого етапу, а саме, намагалися викликати незадоволення місцевими елітами  знизу.

Вони перекрили фінансування всіх об’єктів атомної станції, де переважним чином працюють вищезгадані компанії. Тобто компанії виконували роботи, розуміючи свою відповідальність та стратегічний статус АЕС – вони не могли кинути стратегічний об’єкт на призволяще, а їм цинічно не платили кошти за виконані роботи, що призвело до накопичення боргів по зарплаті і податкам. Саме це відчули рядові працівники. У ЗМІ ж це було подано, як вина місцевих керівників компаній, начебто вони винні в несплаті заробітку працівникам.

Так як час уже піджимав, то вибрали нейтрального, безхребетного – Онуфрієнка Валерія кандидатом на голову місцевої громади та групу випадкових людей – на місцевих депутатів, телефонували навіть перукарям та опонентам із ОПЗЖ, бо ситуація була настільки критична, ім потрібно було подати гарну картинку для Києва, що пан Чорноморов все тримає під контролем.

Команда Слуг Народу ніяк не проявляла себе в місті не в період до виборів, ні під час самої виборчої компанії. Це стало значно помітно на контрасті з динамічною, соціально-орієнтованою політичною діяльністю партії ПРОПОЗИЦІЇ та її місцевого осередку. Згуртувавши навколо себе представників місцевого бізнесу, дана команда вирішила в короткий термін багато проблем як в місті так і в прилеглих селах, та почала користуватись значною підтримкою населення місцевої громади.

Апогеєм незаконної боротьби ЗЕкоманди за Южноукраїнськ став зрив передвиборчого заходу партії Пропозиція призначеного на 14.10.2020 року – до Дня Захисника України.

14 жовтня на площі біля ПК «Енергетик» з 14:30 планувалося провести:
-Анімаційну програму «Козак та козачка»;
-Пр,езентацію з лего «Муха» та «Електрогітара»;
-Майстер-клас з проектування та конструювання роботів;
-Майстер-клас з гончарного мистецтва;
-Майстер-клас з набійки «Творчість завжди зі мною»;
-Виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва;
-Ярмарок HANDMADE;
-Димне шоу;
-Показові бої на шаблях та шпагах;
-Виставку обладунків;
-Майстер-клас з володіння шаблею.
З 18 години концерт за участю кавер-гурту Romax та гурту DziDzio.

Прознавши про це обласний осередок Слуг натиснув на місцевих урядовців, а саме на кандидата в депутати від їхньої партії – Кольчака О., котрий, маючи явний конфлікт інтересів, незважаючи на відсутність підстав (м. Южноукраїнськ знаходиться в зеленій зоні за кількістю захворювань на COVID-19), видав 09.10.2020 р ( у п’ятницю ввечері за 2 робочі дні до концерту) розпорядження про заборону всіх масових заходів у місті.

Місцевий осередок партії Пропозиція подав скаргу до Миколаївського Окружного Адміністративного Суду на дане розпорядження в понеділок 12.10.2020 р. На час проведення виборчої компанії скарги, що стосуються виборів мають по закону розглядатись на протязі дня в якому вони були подані. Уявіть собі, який тиск Слуги Народу вчинили на суд, якщо розгляд даної справи перенесли на вечір наступного дня, явно затягуючи прийняття рішення. Прочекавши весь вівторок в суді аж надвечір суддя змогла винести єдине можливе законне рішення по справі, і скасувала незаконне рішення Кольчака. Дане рішення було отримано о 20.00.

Судове рішення в паперовому вигляді ще не довезли до м. Южноукраїнська, як почався шквал тиску з боку очільників області, зокрема голови облдержадміністрації Олександра Стадніка. Він особисто зателефонував до керівництва ВП ЮУАЕС з вимогою негайного розторгнення договору оренди площі, на якій планується проведення заходу, та відключення від енергоживлення вже змонтованої сцени. Також він повідомив що 14 жовтня, незважаючи на святковий вихідний, зранку буде зібрано обласний протиепідемічний штаб, і вони винесуть постанову вищого рівня про заборону проведення заходу в Южноукраїнську.

Представники обладмінресурсу телефонували всім учасникам концертної програми з вимогою скасувати виступ та погрозами у разі приїзду і виходу на сцену. Обіцяли відкрити кримінальні провадження на всіх учасників з реальними тюремними термінами.

Підтвердженням викладених фактів є лист, отриманий від ВП ЮУАЕС про розірвання договору щодо оренди площі та відмову в подачі енергопостачання сцени.

Тобто Слуги Народу, користуючись незаконними та нечесними методами, зірвали політичний захід партії Пропозиція в м. Южноукраїнську, сподіваючись у такий спосіб втримати власні, до того хисткі, позиції.

Партія Пропозиція завжди діяла в законний спосіб, і якщо є заборона, хоч і незаконна – ми виконаємо її, проте нехай всі хто причетний до цієї афери не розраховує на те, що наша політична сила все залишить як є. Перевищення службових повноваження в корисних цілях, прикриваючись пандемією КОВІД-19, обов’язково буде оцінена в правовій площині.

Висновок напрошується сам собою – судорожні конвульсії горе політиків ні до чого позитивного не приведуть, люди бачать за ким правда, а хто пов’яз в обіцянках і брехні по самі вуха.”

– ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ПРОПОЗИЦІЯ” м.Южноукраїнськ.

Ще новини