Головна МістоЗаходи «Було болото – стала дорога» допомога від ПрАТ “Юженергобуд”

«Було болото – стала дорога» допомога від ПрАТ “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Довгий час мешканців Костянтинівки турбувала відсутність в їхньому селищі нормального дорожнього покриття.

Причиною стурбованості жителів, які проживають за адресою вул. Учительська (яка знаходиться знизу) повна відсутність дороги. На цій дорозі колись був асфальт, але з часом його змило дощами, відтепер заїхати або виїхати з цієї вулиці вкрай складно “суцільне болото”. Як повідомили жителі селища Костянтинівка звернення до колишнього голови було неодноразово, але проблему їх вулиці не рахували брати до уваги.

Звернення про благодійну допомогу мешканці вирішили написати до “Юженергобуда”, для того, щоб допомогли покласти дорогу для проїзду.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
КАМАЗ, який привіз щебінь і камінь

“Дмитро Анатолійович він відкрита людина, яка викликає довіру. Коли ми звернулися, директор нам твердо сказав, що допоможуть та незабаром вже допомогли. До нашого селища завезли щебінь і зробили дорогу для нашої вулиці. Ми знали, що “Юженергобуд” допомагає, тому і звернулися з проханням про благодійну допомогу, але не знали, чи зможуть нам допомогти. Але нас не підвели. Я взагалі важаю, що Дмитру Анатолійовичу, йому б головою міста бути, порядна людина і ставитися з розумінням до проблем міста, селища та людей, і найцікавіше він знає, як їх вирішувати”, – розповідає житель села Юрій Олексійович.

Відразу з настанням весни, трудовий колектив «Юженергобуд» оперативно та своєчасно надав допомогу. Було завезено — великий камінь упереміш з щебенем, яке допомогло зробити дорогу рівненькою та дозволити мешканцям пересуватися без перешкод.

“Нам не тільки допомогли, але й об’єднали сусідів, раніше ми навіть не збирались, а коли привезли, настільки дружно усе зробили. Ми дуже задоволені та від нас величезне дякую “Юженергобуду” за небайдужість”, – коментують мешканці Костянтинівки.

Ще новини