Головна Будівництво Будівники нашого міста: Юрій Нагулко. Робить своє життя сам і не бере участі в чужих проєктах

Будівники нашого міста: Юрій Нагулко. Робить своє життя сам і не бере участі в чужих проєктах

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Менше ніж за місяць Україна буде святкувати День будівельника. Місяць сплине швидко…та наша редакція підготувала для вас цікаві інтерв’ю з людьми які будували наше місто, без яких наш рідний Южноукраїнськ не був би таким яким він є зараз!

Розпочати наш цикл статей про будівників міста, ми вирішили з людини неймовірного масштабу, з людини без якої не було б другого блоку ЮУ АЕС та й багато чого. Мова йде про  Заслуженого художника України, а в минулому будівельника нашого міста – Нагулко Юрія Олександровича.

Юрій Олександрович народився на Рівненщині, але й наше місто вважає рідним. Адже нині столичний житель, приїхав з Донецька до Южноукраїнська ще в  далекому 1977 році. На той час Юрій Олександрович закінчив Український інститут інженерів водного господарства, та почав кар’єру у Южноукраїнську за фахом. Працював спочатку майстром. Та з часом став президентом великої будівельної компанії міста ПрАТ «Юженергобуд», потім головою правління.

Ми поспілкувалися з цим видатним чоловіком телефоном та Юрій Олександрович волів більше говорити не про минуле, а про сьогодення. А сьогодні це відомий у світі художник. Його картини знаходяться не лише в багатьох музеях та колекціях України, а й в приватних колекціях по всьому світу. За його плечима  декілька десятків персональних виставок у різних країнах світу. Багато робіт виконано в індивідуальному стилі. Художник називає його – «Юризм» (нанесення фарби не пензлем, а мастихіном)

Кажуть, що  «талановита людина талановита у всьому», але ми якось звикли що мова іде, все ж таки, суто про творчі напрямки. Та не часто зустрінеш коли успішний бізнесмен, кар’єра якого пов’язана з технічною спеціальністю, досягнувши висот, круто змінює своє життя та стає відомим у творчій професії!

Тож ми спитали в Юрія Олександровича, чому він залишив будівництво та подався в художники?

Нагулко Ю.О.: Я досягнув в будівельній галузі всього чого хотів, мені вже не було куди рости. Тому й стало не цікаво. А от як художник я мав ще великий люфт, який треба було надолужити.

Южбудньз: Тобто якійсь час ви були художником і будівельником одночасно? Як ви встигали?

Нагулко Ю.О.: Завжди встигав. Після роботи, в годин вісім-дев’ять, йшов у свою студію в Палац культури. Коли я малював – розслаблявся після напруженого робочого дня, це були приємні вечірні часи. Але іноді й в майстерню приходили люди із робочими питаннями.

Я все встигав тоді – і добре робити свою роботу і малювати. Як би я погано робив би свою роботу, не було б Ташлика. З цим було не просто, приходилося пояснювати й людям, й можновладцям про необхідність Ташлицької ГЕС, сидіти по ночах в прийомній Прем’єра.

Все що я роблю, намагаюся робити як найкраще, як би важко не було та хто що б не казав. Говорять різне… а людина має добре робити свою справу.

Але то все минуло, давайте про теперішнє.

Южбудньз: З радістю! Розкажіть про ваш творчий шлях.

Нагулко Ю.О.: У творчості до 2014 року моєю темою була духовність, а після 2014-го українська тема. Я влаштовую багато виставок і в Україні та за кордоном, і люди хочуть бачити мої картини саме з цієї теми.

Вчора (13/06/21) я повернувся з Дніпра де працював над великим проєктом.

Южбудньюз: Тобто зараз берете участь у проєкті в Дніпрі?

Нагулко Ю.О.: Ні, не беру участь. Це мій власний проєкт. В роботі я одинак, не люблю загальні виставки, не люблю брати участь в чужих проєктах, а створюю власні. Зараз я роблю декілька серйозних проєктів у великих містах України.

Южбудньюз: Які саме міста?

Нагулко Ю.О.: Зараз це Київ, Дніпро, Житомир та Рівне.

В Києві робимо арт-проєкт в якому залучений ще й театр, музика, пантоміма.  Там будуть 9 величезних картин. Сім вже готові, залишилося дві. Зараз робиться дизайн вежі в якій в кам’яних нішах будуть мої картини. Це величезна робота, але це буде постійно діюча виставка моїх полотен, моя Сикстинська капела.

 Южбудньюз: А коли експозиція почне працювати?

Нагулко Ю.О.: Орієнтовно всі ремонтні роботи мають закінчитися десь у жовтні поточного року.  

Южбудньюз: Завершуючи наше інтерв’ю, хотілось би почути від такої  успішної людини, як ви, якійсь поради та побажання жителям Южноукраїнська.  

Нагулко Ю.О.: Я бажаю вам розвитку. Не скаржитися на життя, а робити життя. Мій девіз: «Як людина дивиться на світ, так і світ дивиться на неї» Будьте крепкі!

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Літо 2019

Читайте також ще про одну неймовірну людину, що стояла у витоків нашого міста в статті: У згадку Заслуженому енергетику України В. Фуксу

Ще новини

Залишити коментар