Головна МістоЗаходи Будівництво сміттєпереробного заводу у Южноукраїнську, які плани?

Будівництво сміттєпереробного заводу у Южноукраїнську, які плани?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Німецька компанія “BRAUN INDUSTRIAL TECHNOLOGY” GmbH має намір інвестувати в будівництво сміттєпереробного заводу у Южноукраїнську. Про це повідомили на офіційному сайті Южноукраїнськ.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
фото:facebook

Презентація пройшла 23 березня 2021 року, з представниками виконавчих органів Южноукраїнської міської ради та комунальних підприємств Южноукраїнської міської територіальної громади з метою обговорення питання поводження з відходами на території громади та спільного проєкта з компанією «Braun Industrial Technology» GmbH (Німеччина). До співпраці був залучений фахівець ТОВ «Німецько-Українське Підприємство «БРАУН ІНДАСТРІАЛ ТЕХНОЛОДЖІ» Скряга Анатолій Миколайович – заступник директора з проєктного розвитку.

Основна мета компанії «Braun Industrial Technology» GmbH (Німеччина) є впровадження сучасних технологій та німецького досвіду в системі поводження з відходами.

Що пропонує НУП «БІТ»?

Функціонування заводу не передбачає забруднювальних викидів. Адже фільтраційні системи забезпечують очищення викидів в повітря, в тому числі очищення від специфічних запахів завдяки технології компанії «WABIO Technologie» GmbH (Німеччина).

Інвестиційна пропозиція передбачає імпорт сертифікованої технології поводження з відходами, в тому числі та перероблення відходів які біологічно розкладаються. Завод не тільки перероблятиме відходи, а й вироблятиме електричну та теплову енергію, а також органічні добрива.

Завдяки цьому заводу, Южноукраїнська громада розвантажиться від відходів, що потрапляють на полігон, а також від стихійних звалищ, утворених на приєднаних Костянтинівському та Іванівському старостинських округах.

Для міста — це можливість створення нових робочих місць, можливість до 48 працівників, з них 16 тільки операторів з управління. Також компанія пропонує інвестицію щодо навчання майбутніх працівників на аналогічному заводі у Німеччині.

Ще новини