Головна Місто Будівельні матеріали для садочка №6

Будівельні матеріали для садочка №6

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Ще у жовтні було звернення від батьків вихованців дошкільного навчального закладу № 6 «Світлячок» про надання благодійної допомоги у вигляді будматеріалів.
Раніше у тому ж садочку вже були зроблені пороги біля декількох входів, де були використані матеріали, які надавалися літом, але, нажаль, на все не хватило. Тому батьки садочку знов звернулись до трудового колективу ПрАТ «Юженергобуд» з проханням, щоб була можливість доробити ще пороги та покрасити сходи.

«Наш садочок потребує капітального ремонту як зовнішнього так і внутрішнього, бюджету не хватає зробити все, тому пишемо усім про допомогу, але дуже тяжко добитися зворотного зв’язку» , – коментує директор садочку №6 «Світлячок» Шаптала Валентина Григорівна.

Оперативно відреагувавши на звернення, «Юженергобуд» сьогодні доставив до закладу «Світлячок» усі необхідні будівельні матеріали.
«Ми щиро вдячні, від всього колективу дошкільного закладу та від батьківського комітету, що такі добрі справи не завершуються, висловлюємо подяку Дмитру Анатолійовичу та всьому трудовому колективу «Юженергобуд» за небайдужість до закладу», – подякувала директор.

Бажання творити добро об’єднує людей. Можливо добрі справи почнуть мотивувати інші підприємства будувати місто разом!
Давайте спільними зусиллями допомагати тим, хто цього потребує.

Ще новини