Головна Безпека Брудні ігри миколаївської обласної влади або конституція не для всіх

Брудні ігри миколаївської обласної влади або конституція не для всіх

Автор Julia

“Політична партія Пропозиція проводила, проводить і буде проводити передвиборчу агітацію згідно конституції України та чинного виборчого законодавства. Неодноразово, наша не так давно створена політична сила стикались із утисками та перепонами на старті виборчої  компанії 2020. Ми розуміємо, за нами немає олігархів, та провладного покровенства, тому такі факти мають місце. Але за нами правда, закон і однодумці яких мільйони – чого напевно і бояться ті хто хоче отримати владні посади лише завдяки імені і авторитету пана президента.

Так трапилось і цього разу. Партія Пропозиція завчасно, відкрито, як того вимагає порядок, повідомила про проведення зібрання в місті Южноукраїнськ для презентації міських, районних та обласних кандидатів та користуючись нагодою привітати концертом та вшанувати наших захисників, воїнів, які щодня ризикують своїм життям, заради нас, нашої країни, нашої незалежності. Проте, що перед такою подією будуть ставити перерепони і навіть не здогадувались якого масштабу. Та довго не прийшлося чекати – 09.10.2020 року з’являється рішення #23 місцевого штабу з ліквідації НС за підписом О.М.Кольчака про заборону проведення передвиборчих заходів на території міста Южноукраїнськ.  Варто зазначити, що пан Кольчак виконуючи вказівки не надто вчитувався в закони та підписав завідомо незаконне рішення. Його не збентежило навіть факт присутності конфлікту інтересів, так як він сам є кандидатом в міські депутати від партії Слуги народу.

Кандидат від партії Пропозиція 13.10.2020 року оскаржив таку заборону. Суд визнав її незаконною, не зважаючи на тиск з боку обласної влади. Проте, відразу після засідання суду, нам стало відомо, що обласний керманич скликає зранку, 14.10.2020р., обласний протиковідний штаб для ухвалення рішення по забороні проведення політичної партії Пропозиція агітаційного заходу в місті Южноукраїнськ не зважаючи на те, що місто знаходиться в зеленій зоні. Також, ближче до ночі 13.10.2020 почали надходити погрози від обласного керівництва в адресу артистів та ВП ЮУ АЕС з вимогами розірвати всілякі домовленості та договірні відносини. Виходить, навмисне залякування населення, що дуже послаблює опір імунітету до вірусів та віє паніку, провокує конфлікти серед населення. Чи захищає міський голова жителів міста від вірусу?!

Ми вважаємо це відкритим тиском на політичну партію Пропозиція, перешкоджанням ведення агітації, використовуючи владне положення та адмінресурс. Наша політсила відстоює інтереси законності і рівноправ’я, які прописані у найвищому законі нашої держави, сподіваємось, що у обласних чиновників здоровий глузд візьме верх над особистим політичними амбіціями.”

Ще новини