Головна Місто Борці Южноукраїнська греко-римського стилю на чемпіонаті показали справжню силу духу та мужність!

Борці Южноукраїнська греко-римського стилю на чемпіонаті показали справжню силу духу та мужність!

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Деякі з юних вихованців спортивного комплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС, як і багато дітей України, були вимушені тимчасово покинути своє рідне місто та свою країну. Але, попри всі труднощі, і батьки, і діти підтримують постійний зв’язок зі своїми тренерами-викладачами, виконуючи онлайн всі поради щодо продовження занять, в тому числі і настанови бути сильними та мужніми за будь-яких обставин.

20 березня у м. Панавежис (Литва) відбувся чемпіонат Литви з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії до 13 років.

Вихованець секції греко-римської боротьби СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС – Чемшит Олексій, який тимчасово вимушено покинув своє рідне місто Южноукраїнськ, взяв участь у цьому спортивному заході, зайняв 2 місце у ваговій категорії до 47 кг.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Друге місце вихованець СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС  –  Чемшит Олексій
24-27 березня у м. Таллінн (Естонія) відбувся міжнародний турнір «TALLINN OPEN 2022», участь в якому взяли 2 вихованці секції греко-римської боротьби СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС міста Южноукраїнська.
  • Вихованець СК «Олімп» ВП ЮУАЕС Клопов Кирило, який в позаминулому році переїхав з батьками на постійне місце проживання до Литви, став переможцем цього турніру, виборовши золоту медаль у ваговій категорії до 35 кг.
  • Чемшит Олексій, не дивлячись на 2 поразки у двох сутичках, продемонстрував на думку наших тренерів, які спостерігали онлайн за ходом змагань, досить гідну техніко-тактичну підготовку.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Молодці хлопці, так тримати!

Автор статті Катерина Спанчак зав. ВРДтаЮС СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС

Ще новини