Головна МістоЗаходи Благодійність мешканцям від ПрАТ “Юженергобуд” це піар чи допомога?

Благодійність мешканцям від ПрАТ “Юженергобуд” це піар чи допомога?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Чомусь у нас не заведено популяризувати волонтерство і благодійність, хоча це не менш важливо, ніж боротьба з торгівлею людьми, адже від цього також залежать долі та життя людей.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
Мешканцям міста заклали в голову, що про свої добрі вчинки потрібно мовчати, бо говорити про власну щедрість чи доброту — це “нічого особистого, лише піар”. Такі погляди потрібно руйнувати, люди, які займаються благодійністю чи волонтерством, мають кричати щосили: “Я роблю добру справу, роби як я, роби краще від мене!”. Особливо, якщо до вашої думки дослухаються хоча б кілька людей.

Однією з вагомих складових соціальної відповідальності трудового колективу ПрАТ «Юженергобуд», перед громадою, є благодійна діяльність, яка спрямована здебільшого на допомогу та підтримку мешканців міста, які звертаються з проханням про допомогу.

Особливої уваги потребують новоутворенні ОСББ. Адже КП ЖЕО виконували лише легке підтримання будинку в робочому стані. Капітальних вкладень, ремонтів, заміни конструктивних елементів будинку не проводилось, так само як і поточного ремонту під’їздів та фасадів будинку, які вже знаходяться в аварійному стані. Кошторис від співвласників поки що недостатньо для належного ремонту.

Саме з цієї причини звернулось керівництво ОСББ за адресою «Незалежності 4» до трудового колективу «Юженергобуд» про надання благодійної допомоги у вигляді будівельних матеріалів для поточного ремонту фасадів.

Оперативно відреагувавши на звернення, «Юженергобуд» вчора за допомогою депутата Дениса Кравченко доставили до ОСББ “Незалежності, 4” усі необхідні будівельні матеріали.

«Ми читали сайт ЮжБуд_News та багато разів чули, що Юженергобуд надає благодійну допомогу школам, садкам організаціям та ОСББ. Ми теж вирішили спробувати. І те що нам так швидко дали позитивну відповідь стало цілковитою несподіванкою. Цей вчинок, ця допомога стала для нас несподіванкою. Дуже вдячні підприємству «Юженергобуд» та депутату Денису Кравченку, адже вони нам зробили справжні подарунки”, – коментує мешканець будинку Микола.

Голова ОСББ Ірина Григорівна поділилася планами на використання будівельних матеріалів: “Ремонт будемо робити усі разом, хто зможе та буде згоден. Першочергово хочемо зробити фасад, також треба взятися за аварійні під’їзди».

Зазначимо, що небайдуже підприємство «Юженергобуд» та місцеві депутати вже другий рік поспіль допомагають мешканцям Южноукраїнської ОТГ.

«По можливості ми будемо допомагати тим, хто звернувся до підприємства. Немає значення чи це молоде ОСББ або окрема людина, яка потребує допомоги. Ми допомагаємо де є критична ситуація, наприклад, з надання допомоги у вигляді будівельних матеріалів, для оновлення фасадів чи під’їздів або прибудинкової території», – розповів директор ПрАТ “Юженергобуд”.

Тож сподіваємось і вас спонукати до благодійності чи волонтерства!

Читайте також:

Ще новини