Головна МістоЗаходи Благодійність ДНЗ №3 “Веселка”

Благодійність ДНЗ №3 “Веселка”

Автор ЮжБудНьюз

Дошкільний навчальний заклад №3 «Веселка» вже 4 рік потребує ялинку на новорічне свято. Директор садочку вже давно просить батьків про придбання штучної ялинки. Але, все ніяк не виходило, ялинка стара, та вже сиплеться, чим може бути небезпечним для дітей.

До трудового колективу «Юженегобуд» та депутатів партії «Пропозиція» Дениса Кравченко, Дмитра Мірошника, Жанни Крівицької та Людмили Рибакової звернулись члени батьківського комітету з проханням надати їм допомогу у вигляді штучної ялинки вистою 3 м, для організації новорічних свят.

«Будемо дуже вдячні за Вашу участь в благодійній справі. Дітки дуже вірять, що дива трапляються саме під Новий Рік», – розповідає мати вихованки садочку Надія Миколаївна.

Сьогодні була завезена штучна ялинка міськими депутатами у садочок. На жаль, ДНЗ №3 у зв’язку з карантином нарядити ялинку зараз не зможуть, але коли дітки повернуться одразу покажуть новорічну красуню.

«Щиро дякую від всього батьківського комітету та від завідуючої садочку Олени Володимирівни ПрАТ «Юженергобуд» за допомогу діткам на новорічне свято, своїми благодійними справами Ви довели, що при бажанні, проблеми містян можливо вирішити», – коментує батьківський комітет ДНЗ №3 «Веселка».

Ще новини